loader
  • Strona główna
  • Porady
  • 7 najlepszych czekolad keto do kupienia (bez cukru i z niską zawartością węglowodanów)
Porady

7 najlepszych czekolad keto do kupienia (bez cukru i z niską zawartością węglowodanów)

Wiele pokarmów jest zabronionych w keto, ale czekolada nie jest jednym z nich... a przynajmniej nie cała.

Na przykład ciemna czekolada ma mniej węglowodanów niż mleczna, dlatego często poleca się ją osobom stosującym keto. Dzieje się tak dlatego, że ciemna czekolada często ma wyższy stosunek masy kakaowej do dodanego cukru niż czekolada mleczna, ale nadal zawiera cukier! A poza tym nie każda ciemna czekolada musi mieć niską zawartość cukru.

Tak więc to, czego naprawdę należy szukać, to czekolada keto przeznaczona specjalnie dla CIEBIE lub marki, które po prostu nie dodają cukru. I na szczęście nie brakuje keto czekolady do kupienia online i w innych miejscach.

Oto kilka przykładów tego, o czym mówimy.

1. Kiss My Keto Dark Chocolate

Przy tylko 1g węglowodanów netto w porcji 1 uncji, jest to zdecydowanie jedna z marek czekolady o najniższej zawartości węglowodanów! Ale w tej czekoladzie keto jest coś więcej niż tylko liczba węglowodanów: jest ona również dostępna w czterech różnych smakach, jest wykonana z prostych składników i zawiera naturalne substancje słodzące, takie jak stewia i erytrytol.

Ciemna czekolada Kiss My Keto jest świetna sama w sobie, ale można jej również używać w przepisach wymagających użycia czekolady. Najlepsza do tego celu jest prawdopodobnie odmiana Original, ale w zależności od przepisu równie dobrze sprawdzą się te aromatyzowane.

Wartość odżywcza (na ⅓ batona): 120 kalorii | 11g tłuszczu | 1g węglowodanów netto | 2g białka

Cena: 4,99 USD (za czekoladę)

Kup tutaj


2. Choc Zero Keto Chocolate Bark

ChocZero to marka keto znana z wykorzystania wysokiej jakości składników, takich jak ziarna wanilii z Madagaskaru i likier czekoladowy premium. Ponadto w ich produktach nie znajdziesz sztucznych substancji słodzących ani alkoholi cukrowych - tylko owoce mnicha. To samo dotyczy ich Keto Chocolate Bark.

Keto Chocolate Bark występuje w ponad tuzin różnych smakach, a do wyboru są warianty z mlecznej i ciemnej czekolady. I dobrze przeczytałeś - ten produkt jest również wykonany z mlecznej czekolady! Sekretem tworzenia wspaniałej mlecznej czekolady keto jest użycie dużej ilości masła kakaowego i masy śmietankowej, co właśnie Choc Zero uczyniło w tym przypadku.

Jedna torebka zawiera sześć indywidualnie zapakowanych tabliczek, wszystkie wykonane z etycznie pozyskiwanego kakao. A jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego zamówienia, Choc Zero chętnie zwróci Ci pieniądze.

Wartości odżywcze (na 1 sztukę): 140 kalorii |11g tłuszczu | 3g węglowodanów netto | 2g białka

Cena: $6.99

Kup tutaj


3. Lily's Creamy Milk - batonik z mlecznej czekolady

Jasne, ciemna czekolada jest wspaniała. Ale wszyscy pragniemy pobłażliwości czekolady mlecznej od czasu do czasu. Firma Lily's umożliwiła to zwolennikom keto dzięki swojej własnej odmianie kremowej czekolady mlecznej. Czekolada ta zawiera dużo masła kakaowego, a także stewię i erytrytol. Produkt jest również bezglutenowy, pochodzi z uczciwego handlu i nie zawiera GMO. Nie jest jednak wolny od soi ani nabiału, gdyby ktoś chciał wiedzieć.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedna z najlepszych marek czekolady keto, którą warto kupić, jeśli szukasz rozpływającej się w ustach czekolady - takiej, po której trudno poprzestać na jednym kawałku. Co również zaskakujące w tym produkcie, to fakt, że zawiera on 40% kakao, mimo że jest to odmiana mleczna.

Wartość odżywcza (na 30 g): 130 kalorii |10g tłuszczu | 2g węglowodanów netto | 2g białka

Cena (jeden baton): $4.99

Kup tutaj


4. Batoniki czekoladowe Hershey's Special Dark Zero Sugar Chocolate

Hershey's sprzedaje kilka produktów czekoladowych bez cukru i low-carb. A gdybyś zastanawiał się, gdzie kupić czekoladę keto: tę konkretną można znaleźć w sklepach firmowych, w sklepie Target i oczywiście na Amazonie. Słodzona jest głównie maltitolem, alkoholem cukrowym, który może powodować zaburzenia trawienia, jeśli spożyje się go więcej niż zalecany limit.

Z drugiej strony ta czekolada ma tylko 2 g węglowodanów netto w czterech kawałkach. Osobno pakowane czekoladki ułatwiają kontrolowanie porcji. Ponadto można je łatwo zabrać ze sobą w dowolne miejsce i w dowolnym czasie.

Wartości odżywcze (na 4 kawałki): 120 kalorii |10g tłuszczu | 2g węglowodanów netto | 2g białka

Cena: $4.99

Kup tutaj


5. Czekolada bez cukru Lakanto (Lakanto Sugar-Free Chocolate)

Firma Lakanto znana jest ze słodzików z owoców mnicha, które dodała do tej bezcukrowej czekolady. Należy pamiętać, że większość słodzików z owoców mnicha, w tym Lakanto, zawiera erytrytol. Pomijając ten fakt, tabliczka czekolady jest doskonała. Jest zrobiona z wysokiej jakości składników, takich jak ziarna kakao Arriba Nacional. Ziarna te znane są z owocowego posmaku, więc spodziewaj się, że ta czekolada będzie smakować inaczej niż ta, do której jesteś przyzwyczajony.

Ta tabliczka ciemnej czekolady jest nie tylko przyjazna dla organizmu keto, ale także wegańska. Zawiera 55% kakao i jest sprzedawana jako zwykła ciemna, z migdałami i z kawałkami kakao. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedna z najlepszych keto czekolad do kupienia, jeśli szukasz wysokiej jakości składników i wspaniałego smaku.

Wartości odżywcze (na ½ tabliczki): 180 kalorii | 17g tłuszczu | 3g węglowodanów netto | 2g białka

Cena (jeden baton): $4.99

Kup tutaj


6. Alter Eco Total Blackout

Alter Eco to marka, która koncentruje się na ochronie środowiska. Wszystkie jej produkty pochodzą od rolników prowadzących zrównoważone rolnictwo. Zdecydowanie wybierz tę markę, jeśli chcesz kupić czekoladę przyjazną dla organizmu keto, która jest również przyjazna dla środowiska.

Jak wyjaśniono na ich stronie internetowej, ta tabliczka zawierająca 100% kakao jest tak czysta, jak tylko czekolada może być. Zawiera tylko dwa składniki: organiczne ziarna kakaowca i masło kakaowe. Dzięki temu jest nie tylko keto, ale także wegańska, paleo i bezglutenowa. Nie zawodzi również pod względem smaku, ponieważ jest wytwarzana przez ekspertów ze Szwajcarii, dzięki czemu jest gładka i dekadencka, jak czekolada powinna być.

Wartość odżywcza (na 4 części): 200 kalorii | 18g tłuszczu | 3g węglowodanów netto | 3g białka

Cena: $3.99

Kup tutaj


7. The Good Chocolate - The Detox Bar Coconut & Turmeric

A może uwielbiasz czekoladę z fajnymi smakami i dodatkowymi korzyściami? Ten przez The Good Chocolate jest wykonany z superfoods jak 65% ciemnej czekolady, toasted kokosa i kurkumy. Składniki te nadają czekoladzie wspaniały smak i zawierają przeciwutleniacze. Czekolada jest słodzona erytrytolem i stewią, a także proszkiem z mesquite, który ma niski indeks glikemiczny. Poza tym, że jest to produkt keto, czekolada ta jest również wegańska, paleo i przyjazna dla FODMAP.

Pamiętaj, że jest to produkt limitowany, więc jeśli chcesz go wypróbować, dokonaj zakupu już dziś. Inne podobne produkty tej marki to Mint Bar, Ginger Bar i Salted Alm.

Wartość odżywcza (na ½ batona): 124 kalorie | 12g tłuszczu | 3g węglowodanów netto | 3g białka

Cena: $8

Kup tutaj

Jaka jest Twoja ulubiona marka czekolady Keto?

Znalazłeś już keto czekoladę swoich marzeń? Podziel się swoimi ulubionymi markami w sekcji komentarzy.

Ale jeśli nadal szukasz keto czekolady do kupienia i ograniczyć te pragnienia, a następnie zdecydowanie rozważyć niektóre z naszych picków. Wszystkie te produkty nie zawierają cukru, a większość z nich ma mniej niż 4 g węglowodanów netto w porcji. Oznacza to, że możesz bezpiecznie cieszyć się nimi samodzielnie lub dodawać je do deserów czekoladowych bez obawy o cukry dodane.

Jedno zastrzeżenie: pamiętaj o uwzględnieniu alkoholi cukrowych w czekoladzie keto. Niektóre alkohole cukrowe mogą powodować problemy żołądkowe, jeśli są spożywane w nadmiarze. Dotyczy to zwłaszcza maltitolu i w mniejszym stopniu erytrytolu.