loader
Porady

8 Best Keto Apps of 2020 r.

Szukasz najlepszej aplikacji keto na androida lub iphone'a? Oto najlepsze trackery keto i aplikacje dietetyczne w 2020 roku. Większość jest dostępna za darmo, z dodatkowymi funkcjami.

Gdy zostawiamy rok 2019 za sobą i toczymy się w nową dekadę, wielu z nas myśli o wprowadzeniu zmian w diecie. Tak ekscytujące, jak to jest, przestrzeganie nowej diety może być również zniechęcające. I nigdzie nie jest to bardziej niż w przypadku keto.

Dieta keto obejmuje śledzenie spożycia żywności do najdrobniejszych szczegółów. Na przykład, musisz upewnić się, że jesz nie więcej niż 50 g węglowodanów netto dziennie, jednocześnie starannie dostosowując spożycie tłuszczu do swoich konkretnych potrzeb. Właśnie dlatego niektóre z najlepszych aplikacji do diety keto mogą pomóc.

Więc, co aplikacja oblicza węglowodany netto, całkowite węglowodany, tłuszcz i inne metryki diety?

Poniżej znajdują się niektóre z najlepszych aplikacji dla keto, jak również aplikacje, które oferują dodatkowe pomocne funkcje, które znajdziesz przydatne dla swojej podróży keto.

Zanurzmy się w.

1. Carb Manager: Keto Diet App

Uważany za najlepszy app dla keto na rynku, Carb Manager oferuje dane na ponad milion żywności. Aplikacja oferuje skanowanie kodów kreskowych i rejestrowanie zdjęć, co sprawia, że zakupy spożywcze, jak również śledzenie żywności łatwe. Śledzi metryki, które są istotne dla keto-ers: całkowite węglowodany, węglowodany netto, tłuszczu, białka i ketony, ale także ćwiczenia, utrata masy ciała, i spożycie wody.

Inne wspaniałe funkcje zawarte są zdolność do synchronizacji z różnymi urządzeniami i połączyć się z innymi aplikacjami. Oferuje dostęp do tysięcy przepisów, list zakupów, treści edukacyjnych i społeczności Carb Manager.

Cena: Darmowy (opcjonalne zakupy w aplikacji)
Ocena iPhone'a: 4,8 gwiazdki
Ocena Androida: 4,7 gwiazdki
Link do pobrania: iOS, Android

2. Total Keto Diet: Low Carb Diet

Stworzony przez Tasteacholics, który jest jednym z największych zasobów przepisów low-carb online, Total Keto Diet został zaprojektowany, aby keto było łatwe. Ta aplikacja keto posiada solidną bazę danych żywności, setki przepisów keto i niestandardowe plany posiłków. Oferuje również informacyjne artykuły, przewodnik dla początkujących, i kalorii i makr tracker.

Masz również możliwość funkcji własnych przepisów w hubie receptur. Tam, można wybrać swoje ulubione przepisy, aby zawsze mieć pod ręką.

Cena: Free
Ocena iPhone'a: 4,7 gwiazdki
Ocena Android: 4,5 gwiazdki
Link do pobrania: iOS, Android

3. Keto Diet & Ketogenic Recipes

Kolejny kompleksowy hub przepis, to najlepsze darmowe keto app oferuje setki przepisów keto, z informacji żywieniowych zawarte (węglowodany netto, tłuszczu i białka). Co sprawia, że różni się od swoich konkurentów jest to, że wszystkie przepisy featured są przyjazne dla początkujących. Wszystkie przepisy są łatwe, szybkie i proste.

Aplikacja posiada również listę zakupów, opcja zaznaczyć kroki receptury kompletne, opcja zapisać swoje ulubione przepisy i do filtrowania keto receptur przez typ.

Cena: Darmowa (z zakupami w aplikacji)
Ocena iPhone: 4,8 gwiazdki
Android ocena: 4,3 gwiazdki
Link do pobrania: iOS, Android

4. Keto.app - Keto Diet Tracker

Jeśli szukasz keto trackera o prostym i eleganckim wyglądzie, który jest wolny od błędów i bałaganu, to właśnie ten! Aplikacja jest jak posiadanie własnych dietetyków keto diety na dłoni. Możesz uzyskać spersonalizowany plan makr na podstawie typu ciała, poziomów aktywności i celu. Aplikacja następnie pozwala śledzić spożycie żywności i przeszukiwać jego ogromnej bazy danych żywności.

Jednakże, jeśli chcesz wprowadzić więcej niż 5 żywności na dzień, trzeba będzie subskrybować. Ale dla jednorazowych zakupów w aplikacji nie jest wymagana subskrypcja.

Cena: Darmowy (z zakupami w aplikacji)
Ocena iPhone'a: 4,6 gwiazdki
Ocena Androida: 4,1 gwiazdki
Link do pobrania: iOS, Android

5. My Macros+ | Diet & Calories

Aplikacja My Macros, stworzona przez specjalistę od fitnessu, ma wszystko, czego potrzebujesz, aby trzymać się diety low-carb. Aplikacja ułatwia śledzenie jedzenia za pomocą 3 prostych stuknięć. Posiada również bazę danych ponad 5 milionów artykułów spożywczych, skaner kodów kreskowych, wykresy utraty wagi, podziały żywieniowe, wbudowane jedzenie z marek i restauracji, i więcej.

Możesz wprowadzić tyle celów żywieniowych, ile potrzeba, ponieważ obsługuje takie rzeczy jak carb cycling i więcej niż 5 posiłków dziennie. My Macros może również synchronizować się z innymi urządzeniami.

Cena: 2,99 $ (z zakupami w aplikacji)
Ocena iPhone'a: 4,7 gwiazdki
Ocena Androida: 4,2 gwiazdki
Link do pobrania: iOS, Android

6. 8fit Workout & Meal Planner

Z 8fit, można śledzić swoje treningi i cele żywieniowe w jednym miejscu. Chociaż nie jest specjalnie zaprojektowany dla diety keto, aplikacja pozwala śledzić metryki, które są istotne dla keto-ers jak makroskładników, węglowodanów i węglowodanów netto. Aplikacja zawiera również tysiące profesjonalnie zatwierdzonych przepisów z wbudowanym filtrem diety, dzięki czemu można znaleźć te, których potrzebujesz. Oferuje również funkcję listy spożywczej.

Rzeczy, które znajdziesz na tej aplikacji to zdrowie i informacje fitness, codzienna motywacja, plany treningowe, plany posiłków, filmy instruktażowe.

Cena: Darmowa (z zakupami w aplikacji)
Ocena iPhone: 4,7 gwiazdki
Ocena Androida: 4,5 gwiazdki
Link do pobrania: iOS, Android

7. BodyFast Intermittent Fasting

Wiele osób stosujących dietę keto praktykuje przerywany post. Jeśli myślałeś o zrobieniu tego samego, ta aplikacja jest idealna dla początkujących. Tworzy ona spersonalizowany plan postu na każdy tydzień. Masz opcje, aby wybrać między różnymi planami czczo, czczo timer i tracker, i tracker masy ciała.

Aplikacja oferuje również treści informacyjne na temat przerywanego postu, synchronizację z wieloma urządzeniami i aplikacjami, a także jest wolna od reklam.

Cena: Darmowa (z zakupami w aplikacji)
Ocena iPhone'a: 4,8 gwiazdki
Ocena Androida: 4,5 gwiazdki
Link do pobrania: iOS, Android

8. Lose It! - Licznik kalorii

Lose it jest od 2008 roku i był niezawodnym sojusznikiem utraty wagi dla milionów użytkowników od. Jest to w zasadzie dziennik żywności i licznik kalorii app, który oferuje metryki i przepisy istotne dla keto-ers. Aplikacja pozwala ustawić swoje cele i śledzić makra i spożycie węglowodanów, jak również rutynę ćwiczeń.

Lose It funkcje skanera kodów kreskowych, możliwość rejestrowania żywności poprzez robienie zdjęć, synchronizacja z innymi aplikacjami fitness, planer posiłków, wskazówki treningowe i przepisy.

Cena: Darmowa (z zakupami w aplikacji)
Ocena iPhone'a: 4,7 gwiazdki
Ocena Androida: 4,7 gwiazdki
Link do pobrania: iOS, Android

Going keto może być trudne. Na szczęście, to nie dostać łatwiejsze, gdy otrzymasz pomoc od dobrego keto aplikacji lub innych żywności i fitness tracker. 8 aplikacji wymienionych tutaj są jednymi z najlepszych na rynku z wysokimi ocenami i niesamowitymi funkcjami. Zobacz, który z nich przemawia do Twoich konkretnych celów i potrzeb, a następnie pobierz je na swoje urządzenie i zacznij śledzić.

Takeaways

  • Aplikacje dietetyczne przeznaczone dla diety keto śledzą całkowitą ilość węglowodanów, węglowodany netto i ogólne makra.
  • Wiele z tych aplikacji oferuje dodatkowe funkcje, takie jak plany posiłków, listy zakupów, a nawet rejestrowanie zdjęć.
  • Korzystanie z tych aplikacji bierze wiele z guesswork i żmudne śledzenie z diety.