loader
Porady

10 najlepszych olejów MCT do kupienia dla Keto w 2021 r.

Poznałeś już zalety tego suplementu i zastanawiasz się, czy nie kupić sobie jednego. Oto najlepszy olej MCT, jaki można kupić spośród tych marek.

Jednym ze sposobów, w jaki osoby stosujące dietę keto podnoszą poziom ketonów i zwiększają swoją wydajność, jest przyjmowanie suplementu zawierającego olej MCT. MCT to skrót od angielskiego terminu medium-chain triglyceride. Są to częściowo wytworzone przez człowieka tłuszcze pochodzące z oleju kokosowego lub oleju z ziaren palmowych.

Zanim przejdziemy do 10 najlepszych marek olejów MCT, oto cztery rzeczy, które według badań powinieneś wiedzieć o olejach MCT:

#1: Olej MCT może pomóc Twojemu organizmowi na wiele sposobów. Badania pokazują, że olej MCT zwiększa potencjał spalania tłuszczu, co prowadzi do utraty wagi 1, 2. Pomaga on również kontrolować poziom cukru we krwi i poprawia zdrowie mózgu. Oto więcej popartych naukowo korzyści płynących ze spożywania MCT.

#2: Istnieje wiele sposobów na włączenie MCT do swojej rutyny. Większość ludzi zakłada, że olej MCT należy mieszać z poranną kawą kuloodporną. Jest to powszechny sposób jego przyjmowania. Możesz jednak dodać go również do smoothie, sosu do sałatki lub skropić nim posiłek. Więcej pomysłów znajdziesz tutaj.

#3: Olej MCT i olej kokosowy z pierwszego tłoczenia to nie to samo. Sam olej MCT zawiera 100% średniołańcuchowych trójglicerydów. Tymczasem olej kokosowy z pierwszego tłoczenia zawiera tylko część MCT - ok. 50-60%. Przeczytaj ten poradnik, aby uzyskać dogłębną dyskusję.

#4: MCT występują w różnych rodzajach. Istnieją C8, C10 i C12. Liczba oznacza liczbę atomów węgla w łańcuchu kwasu tłuszczowego. Na przykład C8, czyli kwas kaprylowy, ma łańcuch ośmiowęglowy. Każdy typ ma unikalne, korzystne właściwości.

1. Kiss My Keto MCT Oil (C8 + C10)

Najwyższej jakości olej MCT w społeczności low-carb, ten suplement łączy w sobie 60% C8 i 40% C10. C8 jest szybko wchłaniany przez organizm i przekształca się w ketony. Jeśli chcesz zwiększyć swoją energię lub potencjał spalania tłuszczu przed lub po treningu, jest to wysoce zalecane. Jeden z naszych klientów powiedział: "Mój metabolizm nadal wzrasta, nadal jestem szczupły i działa tak, jak powinien".

Cena (32 uncje): 28,99$

Kup tutaj.


2. Organiczny olej MCT Nutiva

Jeśli chodzi o produkty organiczne, Nutiva jest jednym suplementem oleju MCT, któremu możesz zaufać. Osobiście wypróbowałem ten wysokiej jakości olej MCT i to działa. Ma on bardzo lekki kokosowy zapach i smak. Produkt ten jest mieszanką C8, C10 i C12. Jeśli stosujesz dietę keto opartą na roślinach lub wegańską, możesz go mieć.

Cena (32 uncji): 40,99 dolarów

Sklep tutaj.


3. Left Coast Performance Coconut MCT Oil

Odżywiać swoje ciało z zdrowego tłuszczu podczas podróży z tego oleju pochodzącego wyłącznie z orzechów kokosowych. Możesz spać spokojnie wiedząc, że wysokiej jakości olej MCT firmy Left Coast nie zawiera żadnych węglowodanów ani dodatków. Osobom, które po raz pierwszy sięgają po ten czysty olej MCT, Left Coast zaleca powolne rozpoczęcie przyjmowania, aby uniknąć rozstroju żołądka.

Cena (32 uncje): 24,99 USD

Kup tutaj.


4. Viva Naturals Organic MCT Oil

Czy starasz się schudnąć, zwiększyć energię, lub poprawić swoją koncentrację, nie zapomnij Viva Naturals. Jeden z użytkowników powiedział, że uwielbia dodawać ten olej MCT do warzyw gotowanych na parze i sałatek. Ty możesz zrobić to samo - lub po prostu dodać go do filiżanki kawy, jeśli jesteś na przerywanym poście.

Cena (32 uncje): 24,99 USD

Kup tutaj.


5. Nature's Way Organic MCT Oil

Wegańskie i bezglutenowe, ten dodatek jest dobrze kochany przez klientów, którzy używają go do paliwa ich wczesnym rankiem uruchomić. Ten olej MCT został stworzony przez firmę Nature's Way, której celem jest pomaganie innym w osiągnięciu dobrego samopoczucia. Ten bezsmakowy olej MCT może być spożywany do 3 razy dziennie. Nie zmieni smaku Twojego napoju.

Cena (32 uncje): 32,25 USD

Kup tutaj.


6. Olej MCT Onnit

Stworzony przez Onnit, renomowaną firmę sportową, ten wysokiej jakości olej MCT jest świetną opcją dla sportowców. Ten suplement łączy w sobie C8, C10 i C12. Oto najlepsza recenzja od zadowolonego klienta: "Nie piję kawy i naprawdę nie mieszam go z niczym, używam go jako paliwa, więc piję go po prostu w czystej postaci, w zasadzie jak shot. Nie odczuwam rozstroju żołądka ani żadnych innych negatywnych skutków ubocznych, które opisują inni".

Cena (24 uncje): 24,95 USD

Kup tutaj.


7. Natural Force Organic MCT Oil

Oto kolejny suplement oleju MCT z C8, C10, C12 MCTs. Natural Force gwarantuje, że ten produkt pochodzi z orzechów kokosowych niemodyfikowanych genetycznie i jest testowany laboratoryjnie pod kątem potencji, czystości i świeżości. Znudził Ci się niearomatyzowany olej MCT? Z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że Natural Force sprzedaje również kremowy olej MCT o smaku karmelowym z dodatkiem C8 i C10.

Cena (32 uncje): 34,99 USD

Kup tutaj.


8. Bulletproof Brain Octane Oil

Bulletproof jest zaufaną marką w społeczności diety ketogenicznej. Jego olej oktanowy mózgu zawiera tylko C8 i jest sprzedawany przez Bulletproof jako suplement dla zwiększenia zdrowia mózgu i spalania tłuszczu. Bulletproof oferuje również olej MCT w formie miękkiego żelu jako nietłustą i wygodną alternatywę dla osób będących w ciągłym ruchu.

Cena (32 uncje): 48,95 USD

Kup tutaj.


9. Olej MCT firmy Garden of Life Dr. Formulated

Jeśli zaczynasz dietę keto i chcesz zacząć od mniejszej butelki oleju MCT, Garden of Life ma opcję 16 uncji. Ten najwyższej jakości olej MCT jest bezsmakowy, więc można go łatwo dodać do ulubionego napoju, np. kawy lub herbaty. Produkt ten, będący mieszanką C8 i C10, jest wytwarzany w 100% z organicznych orzechów kokosowych.

Cena (16 uncji): 19,99 USD

Kup tutaj.


10. Sports Research MCT Oil (C8, C10, C12)

Podoba nam się, że Sports Research oferuje swój olej MCT w różnych rozmiarach - od 16 uncji do opakowań podróżnych. I choć jest on dostępny w formie płynnej, mają też olej MCT w proszku, który nadaje napojom kremową konsystencję. Ten suplement, nie zawierający GMO i posiadający certyfikat wegański, pomoże Ci rozpocząć Twoją podróż w kierunku keto we właściwy sposób. Oleju MCT firmy Sports Research nie należy stosować z kubkami piankowymi i tworzywami sztucznymi.

Cena (32 uncje): 30,00 USD

Kup tutaj.

Jaki jest Twój ulubiony olej MCT?

Wydaje się, że wszystkie produkty z olejem MCT są takie same. Wcale tak nie jest!

Zanim wybierzesz najlepszy olej MCT do kupienia, najpierw zdecyduj, czy chcesz mieć czysty kwas kaprylowy C8, kombinację kwasu kaprylowego C8 i kaprynowego C10, czy kwas laurynowy C8, C10 i C12. Polecamy przeczytać więcej o tych typach oleju MCT i ich konkretnych korzyściach/właściwościach.

Ogólnie rzecz biorąc, olej MCT jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chodzi o paliwo i potrzeby związane z utratą wagi, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz stosować dietę keto.

Trzymaj się marki, która oferuje najwyższej jakości produkty z olejem MCT i która zapewni Ci najlepszy stosunek ceny do jakości. Mamy nadzieję, że skorzystałeś z naszej listy 10 najlepszych opcji MCT.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz