loader
  • Strona główna
  • Porady
  • 10 najlepszych i przystępnych cenowo usług dostarczania posiłków keto w 2020 roku
Porady

10 najlepszych i przystępnych cenowo usług dostarczania posiłków keto w 2020 roku

Przygotowywanie domowych posiłków keto nie zawsze jest łatwe. Na szczęście te usługi dostarczania posiłków są po to, aby pomóc Ci pozostać wiernym keto.

Trzymanie się jakiejkolwiek diety jest wystarczająco trudne. Ale przejście na keto może być wyjątkowo trudne, biorąc pod uwagę wszystkie związane z tym planowanie, liczenie i śledzenie. Dla każdego, kto ma napięty grafik, przygotowywanie wszystkich posiłków w domu, od podstaw, codziennie, jest prawie niemożliwe. I niestety, jedzenie na mieście też nie wchodzi w grę, jeśli chcesz jeść zdrowo i w ramach budżetu.

Ale jest dobra wiadomość! Coraz więcej dostawców posiłków keto oferuje świeże składniki, mrożone posiłki i gotowe do spożycia posiłki keto dostarczane do Twoich drzwi lub miejsca pracy. A wiele z tych usług jest również całkiem przystępnych cenowo. Mówimy tu o kwocie zaledwie 10 dolarów za posiłek. Oto 10 najlepszych z nich do wyboru.

Więc, co to jest najlepsza usługa dostarczania posiłków keto? Oto lista 10 najlepszych z nich.

1. Trifecta

Trifecta oferuje organiczne i profesjonalnie przyrządzone posiłki keto. Dostępne są również opcje paleo, wegetariańskie, wegańskie i klasyczne. Można uzyskać minimum 7 posiłków i wybrać z kombinacji różnych kolacji, lunchu i śniadania tygodniowych dostaw. Zapłacisz około 108 dolarów za 7 posiłków lub około 15 dolarów za posiłek, co jest trochę drogie. Z drugiej strony, zaoszczędzisz na dostawie, która zawsze jest darmowa!

2. Green Chef

Jak już się domyślasz, Green Chef skupia się na czystych i organicznych produktach. Jest to usługa subskrypcji zestawów posiłków, która oferuje wysokiej jakości składniki, gotowe sosy, mieszanki przypraw, a wszystko to z 30-minutowymi przepisami, dzięki czemu możesz zaoszczędzić sobie kłopotu i czasu. Możesz wybrać tygodniowe, dwutygodniowe, a nawet miesięczne subskrypcje zestawów posiłków keto, które możesz anulować w dowolnym momencie. Ceny zależą od rodzaju dostawy planu posiłków keto, który wybierzesz, a keto zaczyna się od 12,99 $ za posiłek.

3. Ketoned Bodies

Martwisz się o środowisko? Ketoned Bodies może pomóc Ci zmniejszyć ślad węglowy. Jest to usługa rolnictwa regeneracyjnego, która oferuje gotowe posiłki keto, które wystarczy podgrzać, bez konieczności gotowania. Sprawdź ich menu, aby zamówić pojedyncze zamówienie lub tygodniową lub dwutygodniową subskrypcję - bez żadnych zobowiązań! Otrzymasz również zniżki. Na przykład przy zamówieniu 10 lub więcej posiłków dostawa jest bezpłatna, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. Opcje menu obejmują fajita z kurczaka i zapiekanki śniadaniowej kiełbasa za około 15 dolarów każdy.

4. Fresh n' Lean

Fresh n' Lean oferuje gotowe do spożycia posiłki przygotowane z ekologicznej żywności przez prawdziwych szefów kuchni - co gwarantuje pyszność. Możesz otrzymywać wszystkie trzy posiłki dziennie w ramach usługi subskrypcji. Jeśli jednak nie chcesz przyłączyć się do subskrypcji, Fresh n' Lean oferuje opcje A La Carte dla jednorazowych, samodzielnych zamówień. Minimalna kwota zamówienia musi jednak wynosić 85 dolarów. Usługa ta nie znudzi Ci się, ponieważ menu jest zmieniane co tydzień. W ich menu można znaleźć między innymi bekon z indyka bez ciasta, jajecznicę oraz stek i kaszę z brokułami.

5. Factor 75

Factor 75's dostarcza świeże śniadania, obiady i kolacje przygotowane przez prawdziwych szefów kuchni pod Twoje drzwi. Wystarczy podgrzać je w piekarniku lub mikrofalówce i gotowe! Możesz wybrać swoje posiłki (dostępne są opcje keto) lub pozwolić szefowi kuchni zdecydować na podstawie Twoich preferencji. Factor 75 oferuje kilka pakietów, od 4 do 18 posiłków tygodniowo, przy czym ten ostatni jest najbardziej przystępną opcją dostawy posiłków keto w cenie 11,00 USD za posiłek. Możesz wstrzymać, anulować i zmienić swój plan w dowolnym momencie. Dostarczają od poniedziałku do środy.

6. Territory Foods

Jest to usługa dostarczania świeżych posiłków, która oferuje opcje low-carb, takie jak azjatyckie kubki sałatowe z wołowiną i ziołowy łosoś z warzywami. Territory Foods jest najbardziej popularna ze względu na program Keto Reset, który oferuje mnóstwo zdrowych tłuszczów wraz z przyjaznymi dla organizmu keto warzywami dla zrównoważonego odżywiania. Było to możliwe dzięki pracy ekspertów ds. żywienia i szefów kuchni oraz skupieniu się firmy na zrównoważonym i organicznym żywieniu. Firma oferuje opcje lunchu i kolacji, które są dostarczane dwa razy w tygodniu, ale można też zamówić je jednorazowo. Mniejsze posiłki zaczynają się od około 10 USD, dzięki czemu jest to jedna z najtańszych usług dostarczania posiłków keto.

7. Kuchnia Clean Eatz

Clean Eatz Kitchen to restauracja oferująca zdrowy styl życia, w tym bardzo popularny plan posiłków na dietę keto. Pozycje w menu to Keto Wołowina z warzywami, Keto Enchilada i Keto Jalepeno Popper, aby wymienić tylko kilka. Otrzymasz 5 indywidualnie porcjowanych posiłków, które należy ponownie podgrzać. Oferują one również możliwość budowania własnego planu posiłków. Cały pakiet kosztuje 39,95 dolarów, i nie ma potrzeby subskrypcji.

8. Diet-to-Go

Diet-to-go pozwala spersonalizować swoje posiłki lub przejść do ich dietetyk zaprojektowany, szef kuchni opracowany Keto-Carb30 planu. Plan ten ma na celu utrzymanie dziennego limitu węglowodanów na poziomie 30 g lub mniej. Przed wykupieniem subskrypcji zostaniesz zapytany o swoje preferencje, np. jakie gotowe posiłki keto preferujesz i jak chciałbyś, aby przebiegała dostawa keto. Możesz otrzymać 5 dostaw tygodniowo i otrzymać do 3 posiłków dziennie. Posiłek będzie cię kosztować około 13,80 dolarów z tej usługi, a otrzymasz bezpłatną dostawę przez pierwsze dwa tygodnie.

9. Chef Marc's Meal Preparing

Oto kolejna świetna usługa dostarczania posiłków, która oferuje niestandardowe plany posiłków keto, a jej właściciel jest francusko wyszkolonym szefem kuchni i dietetykiem. Oferują oni dostawy na terenie całego hrabstwa LA i okolic. Opcje obejmują keto gulasz z owocami morza, kanapkę z portobello, keto chili i wiele innych. Koszt usługi zaczyna się od 225 dolarów za tygodniową subskrypcję lub około 22 dolarów za posiłek. Możesz wybrać różne plany posiłków, niektóre z nich obejmują śniadanie, lunch i kolację na 5-30 dni.

10. Sun Basket

Sun Basket to serwis oferujący subskrypcję zestawów posiłków z siedzibą w San Francisco. Dostarczają świeże, organiczne i zrównoważone składniki oraz przepisy, które ułatwiają gotowanie w domu. Plany żywieniowe Sun Basket zawierają od 25 do 35 g węglowodanów netto na porcję. Możesz wybrać od 2 do 4 przepisów tygodniowo dla minimum dwóch osób, a ich szef kuchni pomoże Ci w wyborze posiłków. Ceny obiadów zaczynają się zazwyczaj od 10,99 USD.

Uwagi końcowe

Kiedy nie masz czasu lub energii na robienie zakupów, wyszukiwanie przepisów lub gotowanie, usługi dostarczania żywności keto mogą pomóc Ci trzymać się diety. Niektóre z tych usług oferują zestawy posiłków, inne oferują świeże posiłki, a jeszcze inną opcją są mrożone posiłki keto dostarczane pod drzwi. W zależności od tego, jak dużego wsparcia potrzebujesz, wiele z tych usług pozwala wybrać dostawę 1 lub 3 posiłków tyle razy w tygodniu, ile potrzeba. To jak posiadanie systemu wsparcia!

Wnioski

  • Dostawa posiłków keto to usługa, która przygotowuje i dostarcza świeże posiłki keto do Twojego domu.
  • Dzięki temu możesz osiągnąć swoje makra, zaoszczędzić czas i pieniądze oraz pozostać w ketozie.
  • Niektóre usługi dostarczania posiłków keto korzystają ze składników bezglutenowych, bez nabiału i bez soi.
  • Nie wszystkie serwisy dostarczają posiłki do Twojej lokalizacji, więc zawsze najpierw sprawdź, czy to możliwe.
  • Nawet zamawiając posiłki keto, weź pod uwagę swoje potrzeby w zakresie makroskładników, kondycji i wydajności.