loader
Porady

6 najlepszych suplementów keto z elektrolitami do kupienia w 2021 r.

Ubytek elektrolitów może i zdarza się na diecie keto. Aby utrzymać nawodnienie i czuć się jak najlepiej, zobacz te suplementy keto z elektrolitami do kupienia.

Elektrolity to niezbędne minerały Znajdują się we krwi, pocie i płynie pozakomórkowym. Utrzymują nas w zdrowiu, pomagając w utrzymaniu szerokiego zakresu funkcji fizjologicznych, takich jak równowaga płynów, pH, rytm serca, komunikacja nerwowa i wiele innych. Przykłady powszechnie występujących elektrolitów to m.in:

  • Sód
  • Potas
  • Magnez
  • Wapń
  • Fosfor

W normalnych warunkach wszystkie te składniki są pozyskiwane z pożywienia.

Jednak w pewnych warunkach możesz tracić elektrolity w szybszym tempie niż normalnie, co ma miejsce, gdy suplementy elektrolitowe, które warto kupić przydają się. Grypa keto (kiedy po raz pierwszy przechodzisz w stan ketozy), obfite pocenie się i intensywne ćwiczenia fizyczne to przykłady warunków, w których tracimy te składniki odżywcze. Niektóre problemy medyczne mogą również powodować utratę elektrolitów.

Kiedy tracimy elektrolity, z pewnością to odczuwamy. Utrata elektrolitów może spowodować, że będziemy opuchnięci, zmęczeni, zdezorientowani i będziemy mieli przyspieszoną akcję serca.. Jeśli te problemy są wystarczająco poważne, mogą być powodem wizyty na ostrym dyżurze. Zapobieganie temu problemowi jest jednak proste - wystarczy rozważnie się odżywiać i w razie potrzeby przyjmować suplementy 2.

Nie sięgaj jednak po pierwszy napotkany suplement elektrolitowy; wiele z nich zawiera dodatek cukru, skrobi i składników niskiej jakości. Wiele z nich zawiera dodatek cukru, skrobi i składników niskiej jakości. Ponadto mogą być nieskuteczne i stanowić kompletną stratę pieniędzy. Zamiast tego szukaj takich, które są przeznaczone do uzupełnienia diety keto. Poniżej znajduje się kilka najlepszych opcji do rozważenia w 2021 roku.

1. Keto Electrolytes firmy Kiss My Keto

Ten suplement elektrolitów w proszku jest sprzedawany w smacznym mieszanym smaku jagodowym. Zawiera on kilka elektrolitów i niezbędnych minerałów, które niektórzy ludzie mogą mieć trudności z uzyskaniem na keto,3i zawiera je w umiarkowanych ilościach.

Na przykład, otrzymasz 36% DV dla magnezu i 18% DV dla cynku z jednej porcji tego produktu. Należy pamiętać, że ponieważ część dziennego zapotrzebowania na elektrolity pochodzi z innych źródeł, taka dawka jest odpowiednia.

Produkt ten jest idealny, jeśli chcesz zapobiec grypie keto i zapewnić sobie doskonałe samopoczucie podczas podróży keto. Przy 90 porcjach na opakowanie, produkt ten zdecydowanie może pomóc. Ale dobre wieści na tym się nie kończą: Keto Electrolytes zawiera wysoce biodostępne wersje tych minerałów, takie jak cytrynian wapnia 4 i sód z różowej soli himalajskiej.

Poza tym jest również słodzony stewią i nie zawiera żadnych sztucznych barwników ani niezdrowych konserwantów.

Zawiera: 64mg wapnia, 150mg magnezu, 2mg cynku, 345mg chlorku, 140mg sodu, 300mg potasu

Cena: $29.99

SKUP TERAZ


2. Energizer bez cukru z Vega Sport

Jeśli masz już za sobą etap grypy keto i jesteś bardzo aktywnym keto-erotykiem, ten proszek elektrolitowy jest czymś, co warto rozważyć. Prawdopodobnie spodoba Ci się nawet jego smak jagód acai.

Pojedyncza porcja zawiera niewielką ilość elektrolitów, które pomogą Ci poczuć się świetnie przed treningiem. Dostarczy Ci także dziennego zapotrzebowania na witaminę C oraz naturalne substancje pobudzające, które dodają energii i pozwalają się skupić: kawę, zieloną herbatę, Rhodiolę i żeń-szeń syberyjski. Wszystkie te składniki mogą dać Ci naturalny zastrzyk energii.

Mimo że nie jest przeznaczony do stosowania w keto jako taki, jest przyjazny dla organizmu keto, ponieważ zawiera 0 g cukru. Jest również wolny od sztucznych barwników, aromatów i substancji słodzących.

Zawiera: 10mg wapnia, 10mg magnezu, 62mg witaminy C, 345mg chlorku, 130mg sodu, 40mg potasu

Cena: $39.99

SKUP TERAZ


3. Keto Electrolyte Drops By Trace Minerals

Innym sposobem na zrobienie napoju elektrolitowego keto jest z pomocą kropli. Te rozpuszczają się w wodzie i innych napojach znacznie łatwiej niż proszki. Jest to również o wiele czystszy produkt niż cokolwiek innego na rynku.

Ten suplement jest idealny dla każdego, kto jest na diecie keto, ponieważ zapewnia pełne spektrum elektrolitów, które ludzie tracą, gdy doświadczają grypy keto. Posiada również minerały śladowe, jak sugeruje nazwa marki, a są to siarczan i bor.

Produkt jest bezsmakowy, więc można go używać z każdym z ulubionych napojów keto, smoothie, koktajli i innych. Jedna butelka zawiera w sumie 24 porcje. Ogólnie rzecz biorąc, jest to tak proste, jak uzupełnienie elektrolitów na keto dostaje - bez słodzików, aromatów, dodatków itp. - tylko elektrolity rozpuszczone w oczyszczonej wodzie.

Zawiera: 600mg chlorku, 190mg magnezu, 105mg sodu, 150mg potasu, 20mg siarczanu, 950mcg boru

Cena: $19.99

SKUP TERAZ


4. Keto Ultra Hydration+ firmy SlimFast

Najlepiej znany z zamienników posiłków, SlimFast produkuje teraz przyjazne dla keto suplementy, wśród wielu innych rzeczy. Ten proszek elektrolitowy keto jest jednym z ich najlepszych produktów keto. Sprzedawany jest w smaku tropikalnej pomarańczy z mango i jest czymś więcej niż tylko uzupełniaczem elektrolitów: zawiera również witaminy, aminokwasy i ekstrakty ziołowe.

Witaminy, o których mowa, to witaminy z grupy B complex, które są ważne dla produkcji energii 5a także witaminę C, która wzmacnia układ odpornościowy.

Zawiera również mieszankę adaptogenów i aminokwasów, takich jak Ashwagandha i L-Arginina. Oprócz niezbędnych minerałów ten napój keto elektrolitowy zawiera chrom, minerał śladowy znany i sprawdzony w celu poprawy zdrowia metabolicznego 6.

Sprzedawany jest w pojemniku o pojemności 6,2 uncji, który zawiera 53 porcje. Można go również kupić w opakowaniach po sześć i dwanaście sztuk.

Zawiera: 45mg wapnia, 80mg sodu, 150mg magnezu, 183mg potasu, 4,8mcg chromu.

Cena: $23.99

SKUP TERAZ


5. Electrolyte Mix Raspberry Flavor firmy Dr. Price's Vitamins

Jeśli szukasz suplementów elektrolitowych do kupienia, które są również przenośne, to rozważ Dr. Price's Electrolyte Mix. Zawiera on 30 opakowań za przyzwoitą cenę. Można go wszędzie ze sobą nosić, aby szybko się nawodnić.

Proszek nie zawiera cukru i ma smak malinowy. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak uzyskać potas na keto, to rozważ ten produkt, który może dostarczyć 9% DV dla tego składnika odżywczego i elektrolitu wraz z sodem.

Jednak to, co wyróżnia ten produkt spośród innych, to zawartość minerałów śladowych. Zawiera on 72 minerały śladowe, takie jak jod z kelpu jako przykład. Niedobór jodu nie jest rzadkim problemem i może mieć negatywny wpływ na zdrowie metaboliczne..

Ta formuła, przeznaczona dla sportowców i osób odżywiających się keto, z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie nawodnienia, a jej smak jest piękny, malinowy.

Zawiera: 200mg sodu, 330mg potasu, 10.5mcg kompleksu minerałów śladowych

Cena: $21.00

SKLEP TERAZ


6. Cytrynian magnezu z Nature Made

Chociaż nie jest to dokładnie suplement elektrolitów, ten produkt może pomóc Ci zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na ten jeden szczególnie trudny do zdobycia elektrolit. Naukowcy uważają, że niedobór magnezu jest szeroko rozpowszechniony.dieta keto czy nie.

Najlepszym rodzajem magnezu dla keto, jeśli chodzi o suplementy, są te o nazwie cytrynian magnezu, czyli to, czym jest ten produkt. Badania wykazują, że ta forma jest lepiej wchłaniana i wykorzystywana niż inne rodzaje magnezu w suplementach 8.

Suplement ten jest sprzedawany w formie kapsułek i zawiera nawet średniołańcuchowe trójglicerydy w formule. Nie zawiera cukru i jest zgodny z dietą keto. Stosuj go w diecie keto wraz z pokarmami bogatymi w magnez, takimi jak migdały, szpinak i ciemna czekolada.

Zawiera: 250mg cytrynianu magnezu

Cena: $19.59

SKLEP TERAZ

Jaki jest Twój ulubiony suplement keto z elektrolitami?

Znalazłeś swój ulubiony suplement na naszej liście? Chętnie dowiemy się, czy próbowałeś którejś z powyższych opcji, a także innych marek suplementów keto z elektrolitami. Powiedz nam, dlaczego działają dla Ciebie i jakie inne cechy w nich uwielbiasz.

Ale na wypadek, gdybyś nadal szukał sposobów na uzupełnienie elektrolitów, upewnij się, że kupujesz produkty, które zawierają odpowiednie ilości biodostępnych minerałów. Poza tym, zawsze warto czerpać wszystkie składniki odżywcze z pożywienia. Suplementy mają za zadanie uzupełniać braki w diecie, a nie być głównym źródłem tych niezbędnych związków.