loader
Porady

Suplementy i ketony egzogeniczne

Jeśli jesteś na poszukiwanie suplementów, aby wspierać swój styl życia keto i zdarza się oglądać reality TV show Shark Tank, najprawdopodobniej masz Googled shark tank keto pigułki.

Shark Tank jest tak popularny, że wiele osób chciałoby dostać swoje ręce na wszystko, co wychodzi z show. I z keto uderza w głównym nurcie, firma może twierdzić, że zostały one zatwierdzone przez Shark Tank, aby uzyskać konsumentów, aby wybrać je.

Jak widać, keto dieters jak ty zdecydować się na suplementy, aby wejść i utrzymać ketozę, schudnąć i kontrolować swoje pragnienia cukru 1.

Ale wiedząc, że rynek może być usiany fałszywą reklamą, ważne jest, aby zrobić swoje badania przed zakupem egzogennych tabletek ketonowych. To rodzi pytanie: Jeśli marka jest skłonny pójść tak daleko, aby fałszywe roszczenia marketingowe, należy ufać ich składników?

Co to są Shark Tank Keto Pills?

Shark Tank keto pigułki są suplementy z marek, które twierdzą, że zostały przedstawione na Shark Tank. Często można znaleźć te produkty na Amazon.com.

Zrobiliśmy nasze badania, aby potwierdzić, czy takie produkty były naprawdę wyróżnione na show. Oto, co odkryliśmy:

 • Mark Cuban, jeden z rekinów inwestujących w Shark Tank, odpowiedział na tweeta, w którym zaniepokojona osoba zapytała, czy rekiny zainwestowały w pigułki dietetyczne o nazwie KETO. Jego odpowiedź brzmiała:

To jest oszustwo. Jeśli zobaczycie coś takiego, proszę zgłoście to do @FTC.

 • Wyniki dochodzenia BBB ujawniły, że PureFit KETO, jeden z suplementów, które były sprzedawane jako produkty Shark Tank, nie został wymieniony w programie. BBB wspomniało również, że firma reklamowała się, że "walczy o utrzymanie dostaw w magazynie ze względu na popularne media społecznościowe i popyt w telewizji." Kończą swoje wyniki dochodzenia stwierdzeniem, że "klienci powinni zachować ostrożność przed zamówieniem produktów".

Z czego to jest zrobione?

Oprócz PureFit KETO's Advanced Weight Loss, wybraliśmy dwie inne tabletki keto "Shark Tank" z Amazon:

 • Honest Keto Diet Keto Advanced Weight Loss
 • Keto Driven KETO Ketosis Weight Loss Formula

Ich uzupełniające fakty cechują sole ketonowe (zwane również solami BHB), a mianowicie:

 • Beta-Hydroksymaślan magnezu
 • Beta-Hydroksymaślan wapnia
 • Beta-hydroksymaślan sodu

Czym są sole ketonowe i jak mają Ci pomóc jako komuś, kto rozpoczyna dietę keto?

Sole ketonowe to ciało ketonowe (beta-hydroksymaślan lub BHB w skrócie), które jest związane z solą mineralną. Ta sól mineralna może być wapniem, sodem lub magnezem.

Przypomnijmy, że kiedy ograniczamy węglowodany, nasz organizm przekształca tłuszcz w kwasy tłuszczowe. Kwasy tłuszczowe rozkładają się na ciała ketonowe. Jednym z głównych ciał ketonowych jest beta-hydroksymaślan. Jest on również najbardziej obfity i mniej podatny na rozkład do acetonu 2.

Beta-hydroksymaślan może być również dostarczany do organizmu w formie suplementu, przyjmowanego doustnie, dlatego nazywany jest ketonem egzogennym. Egzogenny oznacza "pochodzący z zewnątrz".

Pewne badanie wykazało, że suplementacja ketonowa obniża poziom glukozy we krwi, zwiększa poziom ketonów, promuje ketoadaptację i chroni mózg podczas hipoglikemii. 3.

Każdy, kto szuka sposobu na wejście w ketozę i osiągnięcie utraty wagi oraz lepszej wydajności ćwiczeń, skorzysta z egzogennych ketonów.

Mieszanie BHB z solą mineralną sprawia, że suplement smakuje lepiej.

Czy Shark Tank Keto Pills są bezpieczne?

Nie możemy zagwarantować, że te tak zwane "Shark Tank" keto pigułki są bezpieczne, biorąc pod uwagę, że wprowadzają konsumentów w błąd, twierdząc, że są one zatwierdzone przez show. Nikt nie wie, czy te Shark Tank pigułki używane wysokiej jakości składników, które naprawdę umieścić w ketozie.

Jeśli zdecydujesz się kontynuować z dowolnego produktu Shark Tank keto, zrobić swoje badania. Dowiedz się, czy można łatwo skontaktować się z firmą w przypadku, gdy masz obawy dotyczące suplementu.

Shark Tank Keto Pills vs. Kiss My Keto Exogenous Ketones

Czy powinieneś wziąć Shark Tank keto pigułki lub Kiss My Keto egzogenne suplementy ketonowe? Rozważ te plusy i minusy:

Pros

Shark Tank keto pigułki

Około 60% opinii klientów na Shark Tank keto pigułki Honest Keto Diet Keto Advanced Weight Loss i Keto Driven KETO Ketosis Weight Loss Formula były pozytywne. Niektóre z recenzji wspomniał, że produkty były w stanie pomóc im rzucić funtów i obniżyć swoje pragnienia cukru. Jednak to nie zaszkodzi rozważyć możliwość, że te pozytywne opinie zostały zakupione lub są fałszywe.

Kiss My Keto ketony egzogeniczne

Kiss My Keto's 3 produktów, Exogenous Ketones With Electrolytes Lemon Lime, Exogenous Ketones With Electrolytes And Caffeine Mixed Berry, i Exogenous Ketones Capsules w / Caffeine, daje możliwość wyboru suplementu, który ma dodaną kofeinę, 3 więcej elektrolitów (fosfor, cynk i potas), lub obu (kofeina + elektrolity). Jest to dodatek do soli BHB, które podnoszą poziom ketonów i pomagają w utracie tłuszczu.

 

Dodane minerały (fosfor, cynk i potas) pomogą utrzymać zdrowe naczynia krwionośne, zwalczyć infekcje i wspomóc trawienie. Zawartość kofeiny zwiększy Twoją czujność i poziom energii 5.

Co więcej, egzogenne suplementy ketonowe Kiss My Keto nie zawierają węglowodanów, sztucznych barwników ani konserwantów.

Cons

Shark Tank keto pigułki

Te pigułki diety keto wykorzystały fałszywą reklamę. Nie ma dowodów na to, że te pigułki zostały przedstawione na Shark Tank.

Ketony egzogenne Kiss My Keto

Niektórzy klienci lubią smak naszych aromatyzowanych ketonów egzogennych, podczas gdy niektórzy nie. Preferencje smakowe są różne.

Werdykt

Teraz, gdy wiesz, co Shark Tank keto pigułki są i jak porównać je z Kiss My Keto ketony egzogenne, oto nasze myśli:

 • Brakuje dowodów na to, że Shark Tank zatwierdził "Shark Tank" keto pigułki. Jednak w oparciu o fakty żywieniowe na butelce, te tabletki dostarczają sole mineralne i ciała ketonowe, które wiemy, że promują ketozę.
 • Egzogenne ketony Kiss My Keto zawierają również soleketonowe (BHB + sól mineralna), aby stymulować ketozę. Ale to, co je wyróżnia, to fakt, że mają dodane elektrolity i kofeinę dla większych korzyści zdrowotnych.

Wnioski

Suplementacja na diecie keto pomaga ketowcom na wiele sposobów. Głównie zwiększają one poziom ketonów, pozwalając każdemu łatwo wejść w ketozę nawet bez konieczności praktykowania postu.

Badanie pokazuje, że przyjmowanie suplementów ketonowych obniża poziom glukozy we krwi i zwiększa poziom ketonów, aby przyspieszyć przejście w ketozę. Ketony również chronić swój mózg, obniżyć apetyt i promować utratę tłuszczu.

Shark Tank keto pigułki są popularne z powodu pokazu Shark Tank. Jednak nie ma solidnych dowodów, aby pokazać, że rekiny promowane takie pigułki. Jeśli szukasz egzogennego suplementu ketonowego, który wykorzystuje wysokiej jakości składniki i wspiera zdrowy ketogeniczny styl życia, wypróbuj jeden z egzogennych ketonów Kiss My Keto.

Takeaways

 • Egzogenne ketony rozpoczynają ketozę poprzez zwiększenie poziomu ketonów.
 • Suplementy ketonowe dostarczają egzogenne sole BHB, a mianowicie beta-hydroksymaślan magnezu, beta-hydroksymaślan wapnia i beta-hydroksymaślan sodu.
 • Połączenie beta-hydroksymaślanu z solą mineralną sprawia, że suplement smakuje lepiej.
 • Przed zakupem suplement diety keto, badania firmy, czytać etykiety, i nie zapomnij zasięgnąć porady lekarza, jeśli masz istniejące warunki zdrowotne.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz