loader
Porady

Reflektor ambasadora Julie Scholten

Graliśmy w catch up z długoletnim ambasadorem (początek 2019, ludzie!) Julie Scholten. Nasz 34-letni gość jest Ketogenicznym Trenerem Zdrowia specjalizującym się w pracy z karmiącymi mamami, które chcą nadal prowadzić keto styl życia.

Wiemy, że jest wiele przyszłych mam i mam, które właśnie urodziły i obecnie karmią piersią, które byłyby zainteresowane wiedzą, jak zarządzać keto i karmieniem piersią, więc dowiedzmy się więcej o Julie i jej podróży!

Pierwsza rzecz! Jesteś znany jako trener karmienia piersią Keto. Powiedz nam więcej o tym.
Keto i karmienie piersią może być trudne do nawigacji dla mam, które chcą zrzucić wagę po urodzeniu dziecka. To właśnie tam wchodzę ja. Pomagam im bezpiecznie stracić wagę dziecka, pozostając na keto.

Porozmawiajmy o Metodzie Karmienia Piersią Keto. Jak na to wpadłaś?
Dowiedziałam się, że jestem w ciąży z moim trzecim dzieckiem i byłam chora przez całą ciążę. Po urodzeniu dziecka wiedziałam, że chcę ponownie rozpocząć keto podczas karmienia piersią. Badałem, rozmawiałem z ekspertami i wymyśliłem plan gry!

Wtedy właśnie narodziła się metoda keto karmienia piersią! Karmiłam piersią, byłam w ketozie i czułam się niesamowicie!

Wiele osób często nie wie o wczesnych zmaganiach, ponieważ poznali cię jako trenera zdrowia. Czy miałeś jakieś zmagania zdrowotne, zanim zacząłeś coaching?
Moja podróż zdrowotna rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy miałem mojego syna. Radziłem sobie z lękiem poporodowym. Cierpiałem na mikroskopowe zapalenie jelita grubego. Nie byłem zadowolony z tego, jak wyglądałem, nie miałem energii i nie czułem się dobrze ze sobą ogólnie. Wtedy właśnie pomyślałam sobie: "Musi być lepszy sposób".

W tym poszukiwaniu lepszego sposobu, jakiego rodzaju diet lub dietetycznych stylów życia próbowałaś przed przejściem na keto?
Próbowałam "czystego jedzenia" i Whole30, ale wciąż nie czułam się świetnie.

Dlaczego i kiedy przeszłaś na keto?
Chociaż metoda karmienia piersią keto narodziła się po moim trzecim porodzie, Tak naprawdę zaczęłam keto dużo wcześniej.

Usłyszałam o keto online jeszcze w 2015 roku. To był totalny gamechanger! Pomyślałam, że muszę spróbować. I SO zadowolony, że zrobiłem! Chciałem to zrobić, aby poradzić sobie z moim zapaleniem jelita grubego i niepokojem naturalnie. Zostałem trenerem zdrowia ketogenicznego i od tego czasu postanowiłem podzielić się z innymi mamami, jak zacząć czuć się znowu niesamowicie.

Czy miałaś jakieś wahania co do keto? Jakie one były i jak je pokonałaś?
Myślałam, że będę tęsknić za węglowodanami i cukrami! Wahałam się również z powodu "czasu". Czułam, że przygotowywanie posiłków będzie żmudne jak w przypadku innych diet. Odkryłam produkty takie jak Kiss My Keto, aby pomóc mi pokonać to uczucie "braku" i ułatwić przygotowywanie posiłków.

Jakie produkty Kiss My Keto pomogły ułatwić ci podróż?
Po pierwsze byłyby to elektrolity, co jest tak ważne dla mam karmiących piersią. Uwielbiam to, że smakuje tak dobrze i jest tak łatwy do wypicia. I absolutely uwielbiam kolagen z tortem urodzinowym. Mieszam go z kawą i herbatą, a to jest tak wspaniałe dla skóry. Tak wiele niesamowitych korzyści zdrowotnych, dlatego zawsze go polecam! Trzeci byłby batonami cookie dough, ponieważ pomagają kopać pragnienia. To jest tak łatwe do podjęcia wzdłuż i mieć pod ręką w pracowite dni.

Ile straciłaś na wadze od rozpoczęcia keto?
I've lost 30lbs post baby weight, ale zrobiłem to z powodów zdrowotnych.

Jak Kiss My Keto zmieniło lub poprawiło Twoje życie?
To pomogło mi w podróży poprzez czyniąc keto łatwiejszym dla zapracowanych mam jak ja. Pomogło mi to nie tęsknić za zwykłymi "smakołykami" i kopać cukrowe zachcianki. Gorąco polecam!

Możesz znaleźć Julie Scholten na Instagramie oraz Pinterest jako @ketobreastfeedingcoach. Możesz również dołączyć do jej DARMOWEJ Grupa na Facebooku "Keto i karmienie piersią lub odwiedzić jej stronę internetową jeśli jesteś zainteresowana jej Program Keto i Karmienia Piersią.