loader
Porady

7 najlepszych suplementów egzogennych ketonów do kupienia w 2021 roku

Szukasz egzogennego suplementu ketonowego, który warto kupić w tym roku? Przeczytaj o tych 7 fantastycznych opcjach, wśród których znajdują się estry ketonowe i sole ketonowe.

Osiągnięcie ketozy i utrzymanie się w niej jest trudne, ale ketony egzogenne mogą to ułatwić.

Suplementy te, sprzedawane zazwyczaj w postaci tabletek i proszków, mają udowodnione klinicznie działanie podnoszące poziom ketonów we krwi o 1. Jednak są one nie nie są one jednak przeznaczone do zastąpienia diety keto lub ketozy odżywczej. Zamiast tego, egzogenne ketony mogą pomóc w doświadczeniu:

  • Mniej nasilonej grypy keto
  • Szybszej ketozy po posiłkach bogatych w węglowodany
  • Zwiększonej energii fizycznej i psychicznej
  • Łatwiejsza utrata wagi

Szukając egzogennych ketonów do kupienia w 2021 roku, masz dwie opcje: estry ketonowe oraz sole ketonowe.

Estry ketonów zawierają ciało ketonowe - kwas beta-hydroksymasłowy (βHB) związany z estrem i są wytwarzane w procesie naturalnej fermentacji. Niewiele firm zajmuje się jednak ich produkcją. Ich główną zaletą jest wysoka biodostępność, natomiast wadą jest to, że są droższe.

Sole ketonowe zawierają syntetyczną formę βHB związaną z minerałem, zwykle sodem, wapniem, magnezem lub potasem. Nie są one tak łatwo wchłaniane i wykorzystywane jak estry ketonowe, ale wiele firm sprzedaje je i nie są one tak drogie.

Poniżej przedstawiamy 7 najlepszych soli ketonowych i kilka estrów ketonowych, których zakup warto rozważyć, aby utrzymać się na ketonach.

1. Kiss My Keto Exogenous Ketones

Przyniesione do Ciebie przez firmę wyłącznie keto-focused, ten produkt soli ketonowej zapewnia około 11g egzogennych ketonów na porcję. Jest to przyzwoita ilość i wystarczy, aby podnieść poziom ketonów we krwi do 1 mmol/l u przeciętnego keto-er 2. Obecne tu βHB są związane z wapniem, sodem i magnezem, aby ułatwić ich wchłanianie. Otrzymasz również dodatkowy zastrzyk elektrolitów.

Produkt ma postać proszku i jest dostępny w następujących kolorach: naturalny Cytryna-Lime oraz Mixed Berry smakach. Produkt jest słodzony stewią, która jest naturalnym, niewęglowodanowym środkiem słodzącym, który jest przyjazny dla żołądka.

Jeśli chodzi o liczbę porcji, z opakowania o pojemności 7,6 uncji otrzymasz 15 dawek. Podsumowując, jest to bardzo smaczny i skuteczny preparat zwiększający poziom ketonów we krwi.

KUP TERAZ


2. Nutricost Ketone BHB Salt

Kolejnym proszkiem βHB na liście jest ten autorstwa Nutricost, zaufanego dostawcy najwyższej jakości suplementów zdrowotnych.

Produkt ten dostarcza nieco ponad 11g soli ketonowych, co znacznie przewyższa średnią rynkową i wystarczy, aby zapewnić Ci wartość Twoich pieniędzy. Jednak w przeciwieństwie do poprzedniego produktu, ten nie jest aromatyzowany. To nadal może być dobra rzecz, jeśli chcesz mieszać go w napojach smakowych lub chcesz zmniejszyć spożycie keto słodzików.

Świetną rzeczą jest to, że jest on sprzedawany w średnim pojemniku z 30 porcjami. Powinno to wystarczyć na miesiąc, w zależności od sposobu użycia. Jako produkt z solą ketonową, zapewnia dobrą równowagę wapnia, magnezu, sodu, ale także potasu.

KUP TERAZ


3. KetoSports KetoCaNA

KetoSports sprzedaje produkty sportowe przyjazne keto w sklepach z suplementami w całej Ameryce, Australii i Europie, a także online. Ich KetoCaNa to egzogenne ketony w proszku zawierające ponad 11 g βHB, co gwarantuje skuteczność. Zawarty w nim βHB jest związany z wapniem i sodem, a nie z innymi minerałami/elektrolitami.

Dostępny jest w następujących wersjach Naturalna Pomarańcza oraz . Truskawkowa Lemoniada i jest słodzony również stewią. Nie zawiera żadnych zbędnych składników wypełniających ani ukrytych węglowodanów, więc można mu zaufać, jeśli chodzi o dostarczanie czystego źródła energii.

Produkt jest skierowany do osób aktywnie uprawiających ketonazę, ale każdy może go używać, jeśli jego celem jest podniesienie poziomu ketonów.

KUP TERAZ


4. KetoLogic Keto BHB Capsules

Kolejna marka poświęcona diecie keto, KetoLogic sprzedaje kilka suplementów βHB, w tym ten w formie tabletek. Jest to świetny produkt, jeśli często podróżujesz lub po prostu potrzebujesz czegoś wygodniejszego, aby utrzymać się w ketozie.

Jedna butelka zawiera 30 porcji, przy czym jedna porcja to dwie kapsułki wegetariańskie. Nie zawiera niczego poza egzogennymi ketonami, co oznacza brak stymulantów, aromatów i szkodliwych dodatków.

Jego jedyną wadą jest to, że ma około 1g mniej βHB na porcję niż powyższe produkty. Ale można dostać ten jeden w dość przyzwoitej cenie 24,99 dolarów, a nawet można uzyskać 15% zniżki, jeśli zapisać się.

SKLEP TERAZ


5. Zhou Nutrition Keto Drive

Zhou Nutrition to zaufana marka suplementów, która pojawiła się w Men's Journal, Forbes, Vogue i innych znaczących magazynach. Znana jest z tworzenia produktów, które łączą starożytną mądrość z nowoczesnymi metodami. Suplement ketonalu egzogennego Keto Drive można znaleźć w sklepach Target, Walmart i Amazon, ale można go również zamówić na ich stronie internetowej.

Produkt jest kompleksem sodu, magnezu i wapnia βHB, który otrzymasz w dawce prawie 12 g na porcję. Firma twierdzi, że został on opracowany do stosowania w połączeniu z dietą keto i zapewnia korzyści takie jak ketoza, jasność umysłu i wytrzymałość. A wszystko to otrzymujesz z Orange Mango o smaku pomarańczowego mango wraz z prawie 50% dziennej wartości witaminy A.

Kolejnym bonusem jest to, że możesz uzyskać 20% zniżki, jeśli zapiszesz się na ich stronie.

KUP TERAZ


6. Ester Ketonowy H.V.M.N.

Jeśli szukasz egzogennych ketonów do kupienia, które zagwarantują głęboką ketozę, to estry ketonowe są właśnie tym. H.V.M.N. była jedną z pierwszych firm, które wprowadziły je na rynek i są godne zaufania, jeśli chodzi o jakość.

W przeciwieństwie do soli ketonowych, które są sprzedawane w postaci tabletek i proszków, ten produkt jest płynny i sprzedawany w szklanych butelkach. Jest naturalnie słodzony stewią i substancjami aromatyzującymi. Trzy butelki o pojemności 2,2 uncji kosztują prawie 100 dolarów, a każda z nich zawiera 25 g czystych ketonów. Nie trzeba dodawać, że produkt ten jest dość drogi.

Cena może być częściowo uzasadniona faktem, że organizm wykorzysta te ketony do maksimum, co prowadzi do zwiększenia stężenia ketonów do 5 mmol/l.. Oznacza to również, że można obniżyć koszty, zażywając za każdym razem mniejszą ilość produktu. Jeśli poważnie myślisz o stosowaniu egzogennych ketonów, możesz kupić ten produkt w opakowaniach po 12 i 36 sztuk.

SKUP TERAZ


7. KetoneAid KE4 Pro. Ester ketonowy

KetoneAid jest drugim dostawcą estrów ketonowych, o którym wiemy. Mają kilka różnych produktów estrów ketonowych, z KetoneAid KE4 Pro. jest jednym z ich najczystszych.

Jest on sprzedawany w butelkach o pojemności 2 uncji i można go zamówić w opakowaniach po 2 lub 12 sztuk. Wskazówki mówią, aby użyć kapkę lub tak produktu dla różnych korzyści, więc będzie to kosztować około 5 dolarów dziennie przez 18 dni, jeśli wziąć go zgodnie z zaleceniami.

Podobnie jak poprzedni napój z estrami ketonowymi, ten również jest naturalnie aromatyzowany i słodzony stewią. Jednak ten jest dostępny w nieco niższej cenie. Możesz dodatkowo zaoszczędzić pieniądze, zapisując się do programu i otrzymując 10% zniżki. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że jest to świetny produkt z wieloma pochlebnymi opiniami.

SKUP TERAZ

Jaki jest Twój ulubiony suplement ketonu egzogennego?

Czy znalazłeś już suplement ketonu egzogennego, który Ci się podoba? Nie wahaj się podzielić swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy. Powiedz nam, czy zadziałał w Twoim przypadku (np. podniósł poziom ketonów, zwiększył energię) i jakie inne cechy sprawiły, że stałeś się jego fanem.

Z drugiej strony, jeśli wypróbowałeś te suplementy i stwierdziłeś, że nie działają, możesz być lepszym kandydatem do zastosowania średniołańcuchowych triglicerydów (MCT). Są to uzupełniające kwasy tłuszczowe, które w naturalny sposób podnoszą poziom ketonów lepiej niż inne rodzaje tłuszczu.. Zapewniają one również wiele innych korzyści płynących z ketonów egzogennych, takich jak hamowanie apetytu i energia psychiczna.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz