loader
Porady

Ambasador Spotlight: Jennifer Nicole Lee

Spotkaliśmy się z królową wellness, wieloletnią ambasadorką i klientką Kiss My Keto, Jennifer Nicole Lee, która opowiedziała nam o potędze odżywiania i roli, jaką Kiss My Keto odegrało w poprawie jej życia.

Jennifer Nicole Lee jest certyfikowanym trenerem życia, autorką bestsellerów i mówczynią z 17 książkami pod swoimi skrzydłami, mistrzem choreografem, influencerką i ekspertką w dziedzinie fitnessu, znaną na całym świecie dzięki historii sukcesu utraty 80 kg wagi.

To naprawdę inspirująca kobieta! Poznajmy ją bliżej...

Jesteś niesamowita! Ale powiedz nam, zanim zaczęłaś odnosić sukcesy, jakie były Twoje początkowe problemy ze zdrowiem?
Miałam nadwagę. Byłam niezdrowym, emocjonalnym niejadkiem bez celów i chęci do działania.

Czy były inne diety lub style życia, których próbowałaś przed przejściem na keto, czy też od razu przeszłaś na keto?
Próbowałem WSZYSTKIEGO! Próbowałam diet niskotłuszczowych, beztłuszczowych, a nawet bardzo ograniczonych kalorycznie, ale nie były dla mnie dobre.

Kiedy zdecydowałaś się przejść na keto?
Wszyscy tak jakby wpadli w szał keto i to w dobrym celu! Ja przeszłam na WIĘCEJ keto w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Upewniam się, że nie jem zbyt dużo węglowodanów, jednocześnie zwiększając spożycie zdrowych tłuszczów.

Jakie nieporozumienie związane z keto sprawiło, że na początku się wahałaś?
Bekon! Nie chcę jeść dużo bekonu! Ale odkryłam, że tak naprawdę nie muszę.

Historia sukcesu utraty 80 kg wagi... Wow! I inspirujesz tak wielu ludzi na skalę światową. Jak długo to już trwa?

Dzięki zdrowemu stylowi życia, który prowadzę, udaje mi się utrzymać wagę od prawie 20 lat.

Twoje zaangażowanie w utrzymanie zdrowego stylu życia jest naprawdę niesamowite! Porozmawiajmy teraz o Kiss My Keto i roli, jaką odgrywamy w Twojej podróży do zdrowia.

Czy masz jakieś ulubione produkty?
Uwielbiam olej MCT C8! Kiedyś używałam oleju kokosowego, ale ten jest 20x mocniejszy od niego! Poza tym uwielbiam pompkę i to, że jest w szklanej butelce. Jestem też fanką batonów keto i kolagenu.

Jak to zmieniło lub poprawiło Twoje życie?
Naprawdę podziwiam Kiss My Keto. Ulepszyło moje życie dzięki wysokiej jakości produktom, stronie internetowej pełnej informacji i waszym wspaniałym przepisom. Olej C8 MCT pomógł nie tylko mi, ale także moim klientom na poziomie globalnym w spalaniu tłuszczu. Kiss My Keto podniosło poprzeczkę! Jest niezwykle silny; pomaga mi uzyskać większą koncentrację umysłową, szybciej spalać tłuszcz i daje mi przypływ energii, który naprawdę uwielbiam.

Jestem znana z tego, że po urodzeniu dzieci w 2003 r. schudłam ponad 80 kg. W czerwcu skończę 47 lat, a chłopcy są już dorośli, ale udało mi się utrzymać wagę dzięki wspaniałym produktom. Kiss My Keto naprawdę sprawia, że ludzie (nawet ci, którzy nie są w pełni keto) mogą cieszyć się tym stylem życia.

Bardzo Ci dziękuję! Czy chciałabyś zaprosić naszych czytelników do wypróbowania Kiss My Keto i do śledzenia Was na mediach społecznościowych?

Zdecydowanie!

Uwielbiam tę markę. Uwielbiam ich produkty. I uwielbiam to, że zawsze słuchają swoich klientów.

Jestem dumna, że mogę być ambasadorem tej marki.

Można mnie znaleźć na Instagramie @JenniferNicoleLee, TikTok @JenniferNicoleLee, YouTube www.JNLYouTube.comoraz moja strona internetowa, www.jennifernicolelee.com.

Czy jesteś klientem Kiss My Keto i masz do opowiedzenia inspirującą historię związaną z keto? Wyślij nam wiadomość e-mail na adres nini@kissmyketo.com a być może to właśnie Ty będziesz następny.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz