loader
Porady

21 Instagramowiczów, których warto śledzić podczas przemiany ketonicznej

Wraz z rosnącą popularnością diety keto, coraz więcej osób dzieli się swoimi sukcesami w mediach społecznościowych. Nigdzie nie jest to tak widoczne jak na Instagramie, platformie internetowej umożliwiającej dzielenie się zdjęciami, która ma ponad 1 miliard aktywnych użytkowników.

Śledzenie kont keto na Instagramie może pomóc ci w utrzymaniu diety low-carb, zwłaszcza gdy zaczynasz myśleć o rezygnacji. Spójrzmy prawdzie w oczy - dieta keto jest trudna do przestrzegania, a początkującym może wydawać się dość skomplikowana. Dlatego czerpanie inspiracji od innych, którzy już tam byli, pomaga, zwłaszcza gdy możesz zobaczyć rezultaty transformacji.

21 Inspirujących Instagramerów Transformacji Keto, których warto śledzić w 2019 rokuPoniżej

przedstawiamy kilku Instagramerów keto, których warto śledzić w poszukiwaniu inspiracji i motywacji. Wielu z nich ma ogromną liczbę zwolenników i publikuje swoje codzienne podróże, posiłki, zmagania i porady.

1. Ksalom_Fitness

View this post on Instagram

A post shared by Keto Kat? (@ksalom_fitness) on Feb 18, 2019 at 6:50pm PST

Katherine Salom, aka Ksalom i Ksalom_Fitness, jest gwiazdą mediów społecznościowych z Baytown w Teksasie. Ma ponad 40 tysięcy obserwatorów na Instagramie, a także tworzy filmy na YouTube na temat wszystkiego, co związane z keto. Kat rozpoczęła stosowanie diety keto, aby poradzić sobie z nadwagą spowodowaną niedoczynnością tarczycy. Na jej Instagramie można znaleźć głównie domowe posiłki keto i inspiracje związane z fitnessem.

2. 100 Dni Keto

View this post on Instagram

A post shared by Lex (@100ketodays) on Feb 18, 2019 at 7:39am PST

Alexis jest właścicielką i twórczynią 100ketodays. Z siedzibą w Pittsburghu, rozpoczęła swoją podróż keto w 2014 roku, i chociaż doświadczyła wzlotów i upadków w swojej wadze, udało jej się stracić 63 funty od tego czasu. Co jest w niej naprawdę wspaniałe, to fakt, że sumiennie publikuje posty każdego dnia (czasami wiele razy dziennie) na najpopularniejszej na świecie platformie do dzielenia się zdjęciami.

3. Keto w Teksasie

View this post on Instagram

A post shared by Stephanie -84lbs With Keto (@ketointexas) on Feb 18, 2019 at 7:32pm PST

Stephanie jest żoną, mamą oraz właścicielką i twórczynią Keto w Teksasie. Schudła 84 funty, odkąd rozpoczęła dietę keto w 2017 roku i dzieli się swoim sukcesem na Instagramie. Jej nadwaga była spowodowana przez PCOS, chorobę hormonalną, która często prowadzi do insulinooporności i przyrostu masy ciała u kobiet. Śledź Stephanie, aby zobaczyć jej motywujące posty, zdjęcia przed i po, a także wiele potraw i posiłków keto.

4. Oh My Keto

View this post on Instagram

A post shared by NICOLE DOWNS (@ohmyketo) on Feb 18, 2019 at 3:50pm PST

Oh My Keto zawiera głównie posty z pysznymi domowymi posiłkami keto. Twórczynią tego popularnego konta na Instagramie z ponad 135 tys. followersów jest Nicole. Przez większość życia cierpiała na nadwagę, ale udało jej się schudnąć 92 funty w ciągu jednego roku. Nicole przysięga na keto, twierdząc, że ta dieta ją uratowała. Zdecydowanie sprawdź jej Instagram, gdzie znajdziesz przepisy wymyślone i wykonane przez samą Nicole.

5. Keto_Coach_Lauren

View this post on Instagram

A post shared by Lauren Berryhill | CPT & CFNS (@keto_coach_lauren) on Feb 19, 2019 at 2:39am PST

Od nadwagi, niepewności siebie, stanu przedcukrzycowego i zaburzeń odżywiania do zdrowia, pewności siebie i najlepszej formy w swoim życiu - historia keto Lauren jest naprawdę niezwykła. Lauren Berryhill jest Certyfikowanym Specjalistą Żywienia Fitness i Certyfikowanym Trenerem Personalnym, który specjalizuje się w Keto. Ostatnio została wyróżniona w Women's Health Magazine za utratę ponad 100 funtów na diecie low-carb. Jej Instagram jest doskonałym źródłem zdjęć przed i po, inspirujących cytatów, aktualizacji fitness i produktów keto.

6. Ryan Plowery

View this post on Instagram

A post shared by Dr. Ryan Lowery (@ryanplowery) on Feb 19, 2019 at 6:20am PST

Dr Ryan P. Lowery jest ekspertem i badaczem w dziedzinie nauk sportowych. Jest dyrektorem generalnym w Ketogenic.com i autorem książki "Biblia ketogeniczna". Na jego Instagramie można znaleźć aktualizacje na temat tego, co dzieje się w nauce o keto, inspirujące cytaty, jedzenie keto i wiele innych. Jeśli potrzebujesz źródła informacji od prawdziwego profesjonalisty w tej dziedzinie, to daj Ryanowi follow.

7. Keto Kosher

View this post on Instagram

A post shared by Moshe Bloch (@ketokosher) on Feb 18, 2019 at 7:46pm PST

Moshe mieszka w Kalifornii i jest twórcą strony na Instagramie Ketokosher. Publikuje posty na temat potraw keto, które sam przygotował. Jego własna podróż keto rozpoczęła się zaledwie rok temu po operacji kostki, podczas której ze względu na swoją wagę ciągle się spłaszczał pod wpływem znieczulenia. Teraz jest o wiele zdrowszy, szczęśliwszy i dzieli się swoim entuzjazmem dla keto w sieci. Moshe schudł 79 funtów na diecie keto i jest również zapalonym rowerzystą.

8. Keto Connect

View this post on Instagram

A post shared by KetoConnect (@keto.connect) on Feb 18, 2019 at 7:05pm PST

Megha i Matt są parą mocy stojącą za KetoConnect, globalnym centrum dla ludzi, którzy chcą zmienić swoje życie dzięki diecie keto. Oprócz Instagrama, możesz śledzić Meghę i Matta na Facebooku, YouTube i Twitterze. We wszystkich swoich mediach społecznościowych dzielą się oni najnowszymi badaniami nad ketogeniką, przepisami i odpowiadają na pytania dotyczące diety keto. Każdego ranka na Instagramie o 9 rano EST możesz śledzić ich Q&A na żywo i słuchać podcastu Keto for Normies.

9. Keto Made Simple

View this post on Instagram

A post shared by Julie Smith (@ketomadesimple) on Feb 18, 2019 at 2:04pm PST

Julie Smith jest założycielką Keto Made Simple, bloga poświęconego wszystkim rzeczom związanym z keto. Julie została zdiagnozowana z PCOS w 2017 roku i postanowiła spróbować keto, aby schudnąć. Od tego czasu Julie straciła ponad 60 funtów i mówi, że odzyskała swoje życie. Jej Instagram może pomóc Ci zrozumieć i podążać za keto z mniejszym wysiłkiem, ponieważ jej podejście nie obejmuje śledzenia makr.

10. Healthful Pursuit

View this post on Instagram

A post shared by @healthfulpursuit (formerly) (@leannevogel) on Feb 17, 2019 at 5:15pm PST

Leanne Vogel z Healthful Pursuit jest również znana jako Królowa Keto. Jest autorką bestsellerów, ma wysoko oceniany popularny podcast i opracowała wiele programów, aby pomóc ludziom osiągnąć optymalne zdrowie dzięki diecie keto. Śledź jej Instagram, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące jej podcastu, książek i życia. Tam również dzieli się jedzeniem keto, produktami i inspiracjami keto.

11. Jeremiah Peterson Montana

View this post on Instagram

A post shared by The Keto Fitness Coach (@jeremiahpetersonmontana) on Feb 18, 2019 at 10:11am PST

Jeremiah Peterson, aka The Keto Fitness Coach, miał 40 lat i 100 funtów nadwagi, kiedy zdał sobie sprawę, że musi coś zmienić. Dzięki diecie ketogenicznej i ćwiczeniom udało mu się schudnąć 92 funty. Jeremiah uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu i dzieli się urzekającymi krajobrazami na Instagram Stories. Poza tym jego strona na Instagramie, która zgromadziła ponad 77 tys. obserwujących, zawiera wiele inspirujących zdjęć przed i po, posiłków keto, motywujących cytatów i życia rodzinnego.

12. Keto w mieście

View this post on Instagram

A post shared by low carb & keto / jen fisch (@ketointhecity_) on Feb 19, 2019 at 10:20am PST

Oprócz regularnego publikowania postów na swoim Instagramie, który przyciągnął ponad 140k zwolenników, Jen Fish prowadzi bloga i wydała trzy bestsellerowe książki kucharskie keto: The Easy 5-Ingredient Ketogenic Diet Cookbook, The Big Book of Keto i Keto In 30 Minutes. Jej podróż keto rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy postanowiła leczyć łuszczycę i łuszczycowe zapalenie stawów za pomocą diety low-carb. Śledź jej Instagram, aby dowiedzieć się o historii jej życia i zobaczyć zdjęcia pysznych posiłków keto.

13. Peace Love And Low Carb

View this post on Instagram

A post shared by Kyndra D. Holley (@peaceloveandlowcarb) on Feb 18, 2019 at 5:21pm PST

Kyndra D. Holley jest autorką bestsellerowych książek kucharskich keto, takich jak Dairy Free Keto Cooking i The Primal Low Carb Kitchen Cookbook. Mieszka w pobliżu Seattle w stanie Waszyngton wraz z mężem i pięcioma szczeniakami. Kyndra wie całkiem sporo o keto i jedzeniu w ogóle, ponieważ spędziła 15 lat w branży restauracyjnej. Sprawdź jej Instagram, aby zobaczyć jej transformację w odchudzaniu na diecie keto i znaleźć inspirację dla niesamowitych posiłków keto.

14. Keto Karma

View this post on Instagram

A post shared by Suzanne Ryan (@ketokarma) on Feb 16, 2019 at 4:30pm PST

Suzanne Ryan przez większość swojego życia borykała się z nadwagą i bezskutecznie próbowała wielu różnych metod dietetycznych. Jej transformacja rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy zaczęła stosować dietę keto i od tego czasu straciła 120 funtów. Dużo o swojej podróży mówi na swoim Instagramie, ale także na kanale YouTube, gdzie zamieszcza aktualizacje dotyczące utraty wagi, przepisy, recenzje produktów, zakupy spożywcze i inne rzeczy związane z dietą keto.

15. Keto Guido

View this post on Instagram

A post shared by Vinny (@ketoguido) on Feb 13, 2019 at 10:25am PST

Jeśli nie wiesz, kim jest Vinny Guadagnino, to w 2009 roku wystąpił on w serialu "Jersey Shore". Obecnie jest on znany z przekształcania swojego ciała na diecie keto i dzieli się swoimi sukcesami i poradami na Instagramie. Jego keto Instagram ma ponad 708 tys. obserwatorów i zawiera keto posiłki, keto produkty, porady, zdjęcia z diety keto i samego Vinny'ego.

16. Halle Berry

View this post on Instagram

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on Feb 19, 2019 at 8:17pm PST

Kolejną gwiazdą, która prowadzi styl życia keto, jest nagrodzona Oscarem aktorka Halle Berry. Początkowo zaczęła jeść low-carb, aby zarządzać swoją cukrzycą typu 1. Stosuje dietę keto również w celu poprawy kondycji fizycznej, a swój młody wygląd (w wieku 52 lat) zawdzięcza właśnie temu stylowi życia. Halle od czasu do czasu dzieli się posiłkami keto i swoją historią keto w swoich postach na Instagramie, ale możesz również odwiedzić jej historie gotowania keto i fitnessu w poszukiwaniu inspiracji.

17. Darth Luiggi

View this post on Instagram

A post shared by Luis Villasenor - SFN, PN1, PT (@darthluiggi) on Feb 19, 2019 at 9:48am PST

Luis Villasenor jest założycielem Keto Gains. Jeśli chcesz uzyskać porady i wskazówki od kogoś, kto jest naprawdę doświadczonym dietetykiem keto, Luis jest twoim człowiekiem. Stosuje on dietę ketogeniczną od ponad 17 lat i naprawdę zoptymalizował swoje ciało. Śledź jego Instagram, aby poznać mądrość, wnikliwe wskazówki, porady dotyczące fitnessu, recenzje najlepszych produktów keto oraz uroczego szczeniaka Luisa - Darth Benito.

18. Keto w Kanadzie

View this post on Instagram

A post shared by Joanna Wilcox (@ketoincanada) on Feb 19, 2019 at 6:06pm PST

Joanna jest matką dwójki dzieci z południowo-zachodniego Ontario w Kanadzie. Cierpiała z powodu emocjonalnego jedzenia i szukała pomocy jesienią 2016 roku, otrzymując jedynie porady żywieniowe. Pod koniec tego samego roku zdecydowała się wziąć swoje zdrowie we własne ręce i rozpoczęła swoją podróż keto. Od tego czasu straciła ponad 60 funtów, a jej sukces można śledzić na Instagramie.

19. Primal Edge Health

View this post on Instagram

A post shared by Tristan Haggard (@primaledgehealth) on Feb 19, 2019 at 6:16am PST

Tristan Haggard mieszka w Ekwadorze z żoną Jessicą i dziećmi od 2010 roku. Pracuje jako przedsiębiorca eksportujący i sprzedający hurtowo wysokiej klasy żywność ekologiczną i zioła z Peru i Ekwadoru. Prowadzi również szkolenia dla klientów w zakresie utraty wagi i zdrowego stylu życia. Tristan wydał książkę kucharską na temat diety keto, ma kanał na YouTube, a na swoim Instagramie opowiada o diecie keto i diecie mięsożerców.

20. Fat_Dad_Keto

View this post on Instagram

A post shared by Michael (@fat_dad_keto) on Feb 17, 2019 at 5:34pm PST

Michael jest grubym ojcem, który staje się mniej gruby na diecie keto. Na jego Instagramie można znaleźć domowe posiłki keto, jego ulubione produkty keto, jego odchudzającą się sylwetkę oraz mnóstwo dobrego humoru i dobitnych przekleństw. Jeśli lubisz bardziej lekkie podejście do rozmowy o odchudzaniu na diecie low-carb, to to konto na Instagramie jest dla Ciebie.

21. Kellie_Keto

View this post on Instagram

A post shared by Kellie Foster (@kellie_conquers) on Feb 10, 2019 at 4:33pm PST

Kellie Foster jest inżynierem chemii z Toronto. Stosuje dietę ketogeniczną od sierpnia 2015 roku i od tego czasu schudła 100 funtów, osiągając swoją ostateczną wagę docelową. Kelly przysięga na dietę keto, mówiąc, że będzie kontynuować dietę keto do końca życia. Jej Instagram jest wypełniony cennymi poradami na temat keto, żywności, produktów i jej sukcesów w odchudzaniu.

WnioskiDieta k

eto

przyciąga uwagę użytkowników mediów społecznościowych, a teraz wielu odnoszących sukcesy dietetyków keto i ekspertów korzysta z tej platformy, aby dzielić się swoją mądrością i historiami. Jeśli potrzebujesz motywacji do osiągnięcia celu, jakim jest dieta keto, to Instagram jest świetnym miejscem, aby zacząć. Wymienione tutaj 21 kont to tylko niektóre z najbardziej aktywnych i angażujących, które warto rozważyć.