loader
Porady

11 Najlepszych Keto Blogów

Dieta ketogeniczna zyskuje coraz większą popularność w odchudzaniu. Dieta, która polega na ograniczeniu węglowodanów i uczynieniu tłuszczu głównym źródłem energii, wprowadza organizm w stan metaboliczny zwany ketozą. Kiedy ktoś jest w ketozie, jego ciało spala tłuszcz w przyspieszonym tempie, co często prowadzi do utraty wagi.

Ale coraz w ketozie, pobyt tam, i wiedząc, jak go używać, aby schudnąć może być zniechęcające, jeśli próbujesz zrobić to sam. To jest, gdzie keto blogi mogą pomóc. Sezonowane keto dieters i ekspertów diety są dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem w Internecie. Korzystanie z tych informacji może okazać się bardzo pomocne w Twojej osobistej podróży keto.

Poniżej znajdują się niektóre z najbardziej pouczające, zaradne i zachęcające keto utrata masy ciała blogi do rozważenia sprawdzenia.

11 najlepszych keto blogów w  2022

Oto niektóre z najbardziej pouczających i pomocnych blogów do naśladowania w 2022 roku. Niektóre z nich koncentrują się na oferowaniu wskazówek dotyczących diety, inne są bardziej zorientowane na żywność, a niektóre mają na celu pomóc ci zrozumieć naukę i fitness aspekty utraty wagi na keto.

1. Keto Diet Blog by Martina Slajerova

Martina jest właścicielem i założycielem Keto Diet Blog, ogromny zasób dla każdego, kto próbuje rozpocząć na low-carb stylu życia. Martina rozpoczęła swoją własną podróż keto w 2011 roku po zdiagnozowaniu niedoczynności tarczycy Hashimoto.

Po świadkiem wielu korzyści zdrowotnych z diety keto z pierwszej ręki, postanowiła podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na swoim blogu, mając nadzieję, że pomoże innym osiągnąć swoje cele, czy to utrata masy ciała lub lepsze zdrowie. Keto Diet Blog oferuje keto artykuły diety, wytyczne, przepisy, porady, rośliny posiłków, listy zakupów, kalkulator keto i inne narzędzia keto diety.

2. Ruled.Me by Craig Clarke

Ruled.me został zaprojektowany przez blogera Craiga Clarke'a, aby być Twoim jednym źródłem dla płynnego przejścia na dietę ketogeniczną. Na tej stronie znajdziesz wszystko, od artykułów edukacyjnych i kompleksowych przewodników do przepisów diety keto i wbudowanego kalkulatora keto. Znajdziesz tu również dodatkowe zasoby, takie jak program Keto Academy i historie sukcesu od stale rosnącej społeczności witryny.

Co jest godne uwagi w Ruled.Me jest to, że wszystko na tej stronie jest dokładne - nawet przepisy są starannie skategoryzowane w 7 oddzielnych sekcji, a każdy przepis pochodzi ze szczegółowymi opisami, instrukcjami i podziałami odżywczych. Tak więc, bez względu na to, czy jesteś początkującym keto lub weteran, znajdziesz absolutnie wszystko, czego potrzebujesz, aby żyć keto stylu życia na tej stronie.

3. Diet Doctor by Dr Andreas Eenfeldt

Diet Doctor jest najczęściej odwiedzaną stroną internetową low-carb na świecie, przyciągając średnio 500 000 wizyt dziennie, i jest dostępna w języku angielskim, hiszpańskim i szwedzkim. Strona została założona w 2011 roku przez Andreasa Eenfeldta, szwedzkiego lekarza, który chce szerzyć ideę rewolucji żywieniowej. Jest ona w pełni finansowana przez opcjonalne członkostwo i oferuje darmowe przewodniki napisane i zrecenzowane przez lekarzy i ekspertów.

Dla tych, którzy są zainteresowani wyłącznie utratą wagi, istnieje specjalna sekcja oferująca przewodniki, historie sukcesu, filmy i informacje o przerywanym poście. Można również uzyskać dostęp do przewodników żywności i duży zbiór pysznych low-carb receptur, od opartych na jajach do bezjajecznych i chlebów keto do stron low-carb.

4. KetoConnect by Matt and Megha

Keto power couple Megha i Matt stworzyli Keto Connect jako globalny hub, gdzie ludzie chcący rozpocząć ketogeniczny styl życia mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują. Strona zawiera przewodnik dla początkujących, kalkulator makro, listę zakupów, filmy, FAQ, referencje i informacyjny blog z wieloma artykułami how-to i recenzje żywności.

Jednak to, co jest naprawdę świetne w ich blogu, to fakt, że koncentruje się on na diecie budżetowej - coś, co większość osób stosujących dietę keto uzna za przydatne. Dla tych, którzy potrzebują szczegółowe i pouczające wszystko w jednym przewodniku, KetoConnect oferuje Day Keto Meal Plan featuring pomocne filmy i infografiki za jedyne 5 dolarów.

5. KetoGasm by Tasha Metcalf

KetoGasm, strona internetowa skierowana do kobiet, poświęcona jest pomocy kobietom w rozpoczęciu i utrzymaniu ketogenicznego stylu życia przy jednoczesnym zachęcaniu do pozytywnego nastawienia do ciała. Tasha, założycielka KetoGasm, rozwinęła PCOS i zdecydowała się zarządzać swoim stanem za pomocą diety low-carb. Teraz dzieli się tym, czego się nauczyła i ma nadzieję zainspirować inne kobiety z podobnymi problemami do wzięcia odpowiedzialności za swoje zdrowie.

Zawartość KetoGasm jest pouczająca, podnosząca na duchu i zabawna. Znajdziesz tam darmowy kurs, który pomoże Ci zacząć i duży zbiór smacznych przepisów. Strona oferuje również filmy how-to i spersonalizowany plan posiłków, które można uzyskać za 59 dolarów.

6. The Nourished Caveman Vivica Menegaz

Vivica jest twórcą "The Healing Foods Method", a ona jest również dietetykiem i autorem książek kucharskich. Stworzyła blog The Nourished Caveman, aby dzielić się cennymi zasobami, a także swoimi programami zdrowotnymi i odchudzającymi, które mogą pomóc Ci dowiedzieć się, jak stać się szczuplejszym i zdrowszym.

Informacje, które można znaleźć za darmo na tej stronie internetowej obejmują przegląd diety keto, referencje, FAQ i przepisy. Strona internetowa sprzedaje również utrata masy ciała i programy lecznicze, książki i linki do suplementów keto. Jeśli szukasz wskazówek od diety i żywienia ekspertów, którzy również używane diety keto, aby poprawić swoje zdrowie, to ta strona zasobów jest dla Ciebie.

7. Meat Free Keto autorstwa Liz MacDowell

Jak sama nazwa wskazuje, Meat Free Keto to blog poświęcony wegańskiej diecie keto. Został on stworzony przez Liz, certyfikowanego konsultanta holistycznego żywienia specjalizującego się w dietach pełnowartościowych, alergiach/nietolerancjach pokarmowych, dietach specjalnych i wsparciu żywieniowym dla zdrowia układu pokarmowego.

Meat Free Keto jest doskonałym źródłem informacji dla każdego, kto chce rozpocząć dietę keto opartą wyłącznie na roślinach. Oferuje podstawowe przewodniki, listy zakupów, wegański kalkulator makro, wegańskie przepisy i wiele innych. Liz oferuje również wegańskie plany posiłków keto w przystępnych cenach.

8. Ketovangelista Brian Williamson

Nie ma innej strony bardziej poświęconej rozpowszechnianiu zdrowego ketogenicznego stylu życia niż Ketovangelist. Jak Brian stwierdza w witrynie o stronie: ketogeniczny styl życia jest najlepszym sposobem, aby schudnąć i odzyskać swoje zdrowie. Ten blog jest poświęcony szerzeniu słowa o zdrowym ketogenicznym stylu życia. Rodzina stron internetowych Ketovangelist obejmuje również Ketovangelist Coaching, Ketovangelist Unlimited, Ketovangelist Kitchen, The Ketogenic Athlete, Ballistic Keto, Certified Ketogenic, Keto Con.

Odwiedzając stronę internetową, można uzyskać dostęp do ich pouczających artykułów i postów gościnnych, cotygodniowy biuletyn, ich eBooks, przepisy, oferty specjalne, wskazówki dla wtajemniczonych i treści tylko dla abonentów. Oprócz tego, że jest to świetny zasób, jak korzystać z keto dla utraty wagi, Ketovangelist jest również poświęcony aspekt fitness utraty wagi podczas diety keto.

9. HVMN Blog przez HVMN

HVMN, wcześniej znany jako Nootrobox, jest amerykańską firmą, która produkuje i sprzedaje napój estrów ketonowych i produktów nootropowych. Blog firmy oferuje poparte naukowo informacje za ketony i ketozy, między innymi. Tam dowiesz się, co keto może naprawdę zrobić, aby zwiększyć swoje zdrowie i wydajność z naukowego punktu widzenia.

Podczas gdy blog jest zdecydowanie bardziej skoncentrowany na atletycznych korzyściach diety keto, informacje tam zawarte mogą pomóc każdemu, kto chce rozpocząć keto styl życia. Zawartość jest napisana i recenzja przez naukowców, specjalistów medycznych i innych ekspertów w tej dziedzinie.

10. Cast Iron Keto przez Alex Lester

Dieta keto pomogła wielu ludziom schudnąć bez konieczności liczenia kalorii lub ćwiczeń (choć te pomagają). Tak więc, nacisk kładzie się naprawdę na jedzenie, a Cast Iron Keto może pomóc Ci myśleć mniej o tym, co powinieneś jeść i przygotować więcej. Strona jest doskonałym zasobem przepisów keto, wszystkie z wysokiej jakości zdjęciami, szczegółowe instrukcje i podział makr.

Aby pozostać w kontakcie z najnowszymi przepisami Alexa, człowieka z patelnią, dobrym pomysłem jest śledzenie jego bloga na Instagramie, Facebooku, Pintereście i Twitterze, a nawet subskrybowanie newslettera.

11. I Breathe I'm Hungry by Mellissa Sevigny

Mellissa Sevigny rozpoczęła I Breathe I'm Hungry na kaprys w lecie 2011 roku, aby pozostać w kontakcie z rodziną. Kiedy zaczęła tworzyć przepisy low-carb, odkryła, że wielu innych dietetyków zmagało się z tymi samymi problemami co ona: znudzeniem jedzeniem keto. Tak więc, to zmotywowało ją do dalszego eksperymentowania i jeden z najlepszych blogów z przepisami keto w sieci rozkwitł.

Strona oferuje imponujący zakres unikalnych przepisów keto, darmowe plany posiłków, niedrogie książki kucharskie oraz Squeaks Clean Keto Challenge (SCKC) - 30-dniowy plan czystego odżywiania keto zaprojektowany, aby pomóc Ci osiągnąć lepsze zdrowie i szybszą utratę wagi!

Bonus: Inne społeczności Keto, do których możesz dołączyć

Oprócz stron internetowych i blogów, istnieją społeczności internetowe, w których ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami z dietą keto. Niektóre z najlepszych społeczności, aby dołączyć obejmują:

1. Reddit - Keto

Z ponad 1 milionem subskrybentów, subreddit keto jest zdecydowanie miejscem, gdzie można dowiedzieć się wiele o tym, jak keto działa w praktyce. Redditors dzielą się swoimi doświadczeniami, wiedzą, wskazówkami i anegdotami. Subreddit oferuje również przegląd keto dla początkujących, FAQ, czat keto i zdjęcia postępów - abyś mógł się zainspirować.

2. Ketogenic Forums

Ketogenic Forums to miejsce do dyskusji o wszystkim keto. Forum objęło 24k tematów, otrzymał 489k postów, i ma 38.5k użytkowników ogółem. Istnieje również 57 kategorii, z których tylko niektóre obejmują czat keto, jedzenie, na czczo, ćwiczenia, zasoby i jak do. Społeczność skupia się na omawianiu dowodów i tematów opartych na nauce.

Porady

  • Przed pójściem na każdym diety i odchudzania podróży, to jest dobry pomysł, aby stać się wyposażone w wiedzę i szukać wiarygodnych wskazówek. Jednym ze sposobów, aby to zrobić jest odwiedzenie niektórych z najbardziej cenionych w Internecie keto diety blogów. Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to odwiedzić społeczności internetowe skupione wokół keto, aby dowiedzieć się o doświadczeniach innych osób związanych z tą dietą.
  • 11 keto blogów wymienionych tutaj są jednymi z najbardziej zaradny tam, ale nie są one jedynymi. Te blogi również zaspokoić do różnych odbiorców z różnych oczekiwań diety keto. Ważne jest, aby znaleźć źródło informacji, które przemawia do Twojej konkretnej sytuacji i że wiesz, że będziesz wracać do ponownie i ponownie.