loader
Porady

Reflektor ambasadora Janet Bolger

Spotkaliśmy się z wieloletnią ambasadorką i pełnoetatową YouTuberką, Janet Bolger. W wieku 45 lat Janet mówi, że jest w najlepszej formie w swoim życiu, straciwszy ponad 100 funtów dzięki ketogenicznemu stylowi życia.

Chciałam się upewnić, że zawrę w niej rzeczy, które pozwolą mi pozostać na dobrej drodze, bez poczucia ograniczeń podczas przestrzegania tego stylu życia. - Janet Bolger

Zdecydowanie wyglądasz... i na pewno czujesz się najlepiej! Czy miałaś wcześniej jakieś problemy zdrowotne?

Najdłużej cierpiałam na egzemę. Jako dziecko byłam dość często hospitalizowana. Cierpiałam też na astmę, alergie i bardzo wysokie ciśnienie krwi.

Czy zawsze było to dla Ciebie keto, czy próbowałaś innych diet lub stylów życia przed przejściem na keto?

Na początku nie było to keto. Próbowałam wcześniej innych diet, ale zawsze kończyło się to tym, że zyskiwałam wagę z powrotem. Robiłam weight watchers, cabbage soup diet, Atkins, alternate day fasting, carb cycling i Jenny diet w ciągu ostatnich 25 lat, ale żadna nie była wystarczająco trwała, aby utrzymać wagę off.

Wow! To bardzo dużo! Kiedy przeszłaś na keto i co Cię przekonało?

Kiedyś otrzymałem strach zdrowia z moim wysokim ciśnieniem krwi. Mój lekarz codziennie monitorował moje ciśnienie krwi. Byłem na dwóch tabletkach na wysokie ciśnienie przez około rok. To spowodowało, że zaczęłam stosować dietę keto, ponieważ byłam o wiele za młoda, aby być na tych tabletkach. Miałam wtedy 240 funtów! Wiedziałam, że muszę coś zmienić i to była właśnie dieta keto. Miałam przed sobą długą podróż.

Czy zanurzyłaś się od razu, czy miałaś jakieś wahania co do keto na początku? Jakie one były i jak je pokonałaś?

Naprawdę musiałam zrobić wiele badań na temat diety keto. Chciałam się upewnić, że włączę do niej rzeczy, które utrzymają mnie na dobrej drodze bez poczucia ograniczeń podczas podążania za stylem życia. Ale dzięki pomocy YouTube i googlowaniu, co powinnam, a czego nie powinnam jeść na keto i jak robić to we właściwy sposób, pomogło mi to przezwyciężyć. Oczywiście, sprawdziłam również z moim lekarzem, aby upewnić się, że keto będzie dla mnie zdrowym sposobem na utratę wagi.

Zobaczmy, gdzie Kiss My Keto wchodzą w grę!

Jakich produktów Kiss My Keto używasz? Powiedz nam swoje top 3!

Ja uwielbiam Kiss My Keto Electrolytes. Kolejnym faworytem są ich gumy, no i oczywiście chleb.

Jak dużo schudłaś od czasu rozpoczęcia stylu życia?

Keto zadziałało dla mnie! Byłem blisko mojej wagi docelowej teraz. Straciłam 107 funtów od czasu rozpoczęcia keto.

Jak Kiss My Keto zmieniło lub poprawiło twoje życie?

Oprócz utraty wagi, keto, w ogóle, przyszedł z wielu korzyści zdrowotnych dla mnie. Jestem teraz poza moimi lekami na alergię. Moje leki na astmę zmniejszyły się, a najlepiej ze wszystkich, jestem całkowicie poza moimi lekami na wysokie ciśnienie krwi! Jestem w stanie robić więcej rzeczy, takich jak codzienne spacery.

Nadal uwielbiam słodkie przysmaki i dodaję je do mojego życia, kiedy tylko mogę. Keto Gummies pozwalają mi nadal mieć słodycze, nawet gdy jestem na keto. Ogromną część mojego sukcesu, zawdzięczam piciu Kiss My Keto Electrolytes. Pozwoliło mi to utrzymać energiczny styl życia, jednocześnie uzyskując wartości odżywcze, których potrzebowałem.

Dzielisz się wieloma recenzjami produktów, przepisami, wskazówkami keto i codziennym życiem! Bardzo byśmy chcieli, aby nasza społeczność keto nadal czerpała z Ciebie inspirację! Gdzie mogą cię znaleźć?

Możesz mnie znaleźć na Instagramie jako. @janetgreta2020, w YouTube, TikTok jako. @janetgretaoraz na Facebooku. Posiadam również stronę gdzie oferuję coaching, moją książkę z przepisami keto i planami posiłków.

_________________________________________

Czy jesteś klientem Kiss My Keto z inspirującą historią keto do opowiedzenia? Wyślij nam e-mail na adres nini@kissmyketo.com a być może zostaniesz przedstawiony jako następny.