loader
Porady

Nowe, przyjazne keto miski sałatkowe w Chipotle

Słynne miski lifestyle'owe Chipotle zawierają więcej niż jedną opcję przyjazną dla keto. Wszystkie te sałatki mają niską zawartość węglowodanów, a jednocześnie wysoką zawartość tłuszczu - aby pomóc Ci spełnić Twoje makra keto.

W zeszłym roku Chipotle Mexican Grill wprowadził nową kolekcję "misek lifestyle", aby zaspokoić osoby stosujące specjalne diety. Kolekcja wprowadziła miskę Keto, Paleo i Whole30, ale od tego czasu rozszerzyła się o miskę wegańską i wegetariańską.

Możesz uznać za rozczarowujące, że wszystkie z nich są wykonane ze składników, które Chipotle miało już w menu. Ale celem tych misek nie było włączenie żadnych nowych składników, ale ułatwienie zamawiania w tej sieci fast-foodów. A to oznacza, że zamawianie keto w Chipotle będzie mniej kłopotliwe, również!

Nie musisz już badać ich menu, dostosowywać zamówień i obliczać makr po zakończeniu posiłku. Teraz możesz pozwolić Chipotle zrobić to wszystko za Ciebie!

Oprócz zamawiania Keto Bowl z oczywistych powodów, prawdopodobnie będziesz szczęśliwy, gdy dowiesz się, że kilka innych misek lifestyle'owych ma wystarczająco niską zawartość węglowodanów, aby uznać je za przyjazne keto. Poniżej mówimy nieco więcej o tym, co jest w każdej przyjaznej dla keto misce i dajemy ci szybki podział makr.

Whole30 Lifestyle

BowlDieta Whole30 eliminuje wiele z tych samych pokarmów, których unikają ketoersi, takich jak ziarna, rośliny strączkowe i cukier. Dlatego właśnie ten specjał Chipotle tak się składa, że jest zarówno keto- jak i Whole30- zatwierdzony. Jest to zdecydowanie low-carb Chipotle zamówienie na około 10g węglowodanów netto. Jest to również pyszne i wypełniające! A jeśli martwisz się, że carnitas są smażone w oleju z otrębów ryżowych: są one faktycznie przygotowane w oleju słonecznikowym, który jest zgodny z Whole30.

Składniki:

 • Carnitas
 • Sałata rzymska
 • Warzywa Fajita
 • Salsa z świeżych pomidorów
 • Guacamole
Fakty żywieniowe:
Kalorie 495
Tłuszcz 34g
Białko 27g
Węglowodany netto 10g

Keto Lifestyle B

owlNa

pierwszy rzut oka, Chipotle Keto Bowl nie wygląda znacznie inaczej niż poprzednia miska sałatkowa Chipotle dla diety Whole30. Ale ten używa salsy tomatillo red-chili i sera Monterey Jack. Dodatkowy dotyk ostrości daje mu więcej złożoności smaku, podczas gdy ser jest zawsze przyjemnym dodatkiem do każdego dania, nie wspominając o tym, że jest to składnik o wysokiej zawartości tłuszczu. Ta potrawa ma najniższą zawartość węglowodanów w naszym ketonowym menu Chipotle.

Carnitas, sałata i salsa to wszystko w keto misce Chipotle.

Składniki:

 • Carnitas
 • Sałata rzymska
 • Salsa z czerwonego chili Tomatillo
 • Ser Monterey Jack
 • Guacamole
Fakty żywieniowe:
Kalorie 590
Tłuszcz 42g
Białko 32g
Węglowodany netto 7g

Paleo

Lifestyle BowlOn

paleo, celem jest jeść jak twój myśliwy-zbieracz przodków, i fast foodów są ostatnie przyjść do głowy, gdy myślisz o tym. Niemniej jednak, Paleo Lifestyle Bowl jest blisko paleo jedzenia jak fast food dostaje i to jest keto przyjazny jak również! To jest wykonane z barbacoa, aka rozdrobniony stek z łopatki, tłuste cięcia mięsa. Może nie ma sera, ponieważ nabiał nie jest paleo, ale ma ładną lalkę guac dla dodania tłuszczu i błonnika.

Składniki:

 • Barbacoa
 • Sałata rzymska
 • Warzywa Fajita
 • Salsa z zielonego chili Tomatillo
 • Guacamole
Fakty żywieniowe:
Kalorie 445
Tłuszcz 29g
Białko 28g
Węglowodany netto 12g

Customized BowlPoza

zamawianiem low-carb specials, możesz również dostosować swoje zamówienia. Pozwoli Ci to uzyskać odżywianie, które chcesz i potrzebujesz w swojej misce sałatkowej. A przy tak wielu dostępnych opcjach nie widzimy żadnego powodu, dla którego nie mógłbyś bawić się składnikami. Oto przykład miski sałatkowej, o którą warto poprosić. Ma tylko 4g węglowodanów netto i umiarkowaną porcję białka.

Składniki:

 • Carnitas
 • Supergreens
 • Ser Monterey Jack
 • Salsa z zielonego chili Tomatillo
 • Kwaśna śmietana
 • Guacamole
Fakty żywieniowe:
Kalorie 460
Tłuszcz 36g
Białko 20.5g
Węglowodany netto 4g

A jeśli chodzi o wegańskie i wegetariańskie miski, oba są wykonane z ryżu, fasoli i innych składników high-carb. Chcesz zachować Chipotle keto bowl carbs tak niskie, jak to możliwe i twoje Chipotle keto bowl macros bliżej do tego, jak normalnie jesz na diecie keto.

Zamów miskę super greens, aby uzyskać przeciwutleniacze do swojej diety.

Kolejną rzeczą do odnotowania jest to, że możesz również zamówić dwie dodatkowe wersje Whole30 i Keto Bowls wykonane z Supergreens. Zostały one wprowadzone w styczniu tego roku i obejmują sałatę rzymską, jarmuż i szpinak baby. Dodane jako Chipotle keto składniki miski, będą one infuzji swój posiłek z dużą ilością przeciwutleniaczy, błonnika i smaku.

TakeawaysDla

ostatnich kilku lat, Chipotle poszedł dodatkową milę dla swoich świadomych diety klientów, wprowadzając miski stylu życia. Osoby stosujące dietę keto z radością przyjęły wiadomość, że mogą teraz zamówić sałatkę specjalnie przygotowaną dla ich niskowęglowodanowego stylu życia. Ale jak widać, inne miski lifestyle są dość niskie w węglowodany, a także można nadal dostosować sałatki Chipotle dla większej różnorodności. Czy próbowałeś już którejś z tych sałatkowych misek? Podziel się swoimi doświadczeniami poniżej.